Нумерологічний гороскоп на 2020 рік: які сюрпризи приготував рік прийнешній

У 2020 році правити світом буде число 4. Четвірка представляє собою поєднання всіх чотирьох стихій, символізуючи гармонію, ясність, доброту і відданість справі. Нумерологи вважають, що через це весь рік людей буде супроводжувати удача. Бажано вже в перші святкові дні січня налаштуватися на краще.

Фінанси і робота в 2020 році

У фінансовій сфері цей рік обіцяє бути досить спокійним і розміреним, що не зовсім зручно для людей, які хочуть динаміки. Але в цьому є свої плюси: в такий час більшість змін відбувається поступово, тому у вас буде можливість все обдумати, обговорити з колегами і партнерами, з сім’єю.

Бійтеся швидкого прийняття рішень і необдуманих покупок, тому що в 2020 році повернути втрачені гроші буде досить складно. Постарайтеся не відійти від прийнятих раніше планів, щоб не зустрітися з неприємностями. Є ще один спосіб не потрапляти в скрутні ситуації в бізнесі та на роботі – довіряти своєму життєвому досвіду. Шосте почуття теж може виявитися корисним, але краще залишити його на крайній випадок.

Цей рік експерти називають часом трудоголіків, тому що чим більше зусиль ви докладете до чогось, тим вище буде ймовірність вашого успіху.

Домашні справи

Найголовніше – створити сприятливу енергетику в будинку на самому початку року. Для цього необхідно підтримувати порядок і не збирати зайвий мотлох. Це допоможе більш раціонально витрачати енергію і залишатися в хороших відносинах з домочадцями.

Поки світом править Четвірка, можна робити в будинку або квартирі капітальний ремонт. Бажано планувати все заздалегідь і не поспішати. Можна переїжджати на нове місце проживання. Експерти радять не зволікати з оплатою рахунків і комунальних послуг, уникати боргів.

Любов і відносини

Багато експертів вважають, що саме любов стане найважливішою сферою життя в 2020 році. Енергетика цього року підходить для весілля, але лише в тому випадку, якщо обидва партнери впевнені в своєму виборі. Якщо є які-небудь сумніви, краще спланувати одруження на майбутнє. Починати нові відносини бажано гранично обережно, перевіряючи сумісність.

Якщо спілкуватися здебільшого тільки з тими, кому ви довіряєте, то можна істотно знизити ймовірність проблем у всіх сферах. Четвірка позбавляє людей далекоглядності і обачності. У такі періоди краще перевіряти репутацію людини перед тим, як довіритися їй.

Четвірка – символ гармонії, тому всім, хто вже перебуває у шлюбі, краще не їхати надовго від близьких у відрядження. Потрібно намагатися бути ближче до дітей, до батьків і до всіх, кого цінуєте. Варто проявляти чуйність і уникати егоїзму, щоб не втратити повагу і любов оточуючих.

Читайте також: Кому усміхнеться кохання у 2020 році: гороскоп і поради для усіх знаків Зодіаку

Настрій і здоров’я в 2020 році

Четвірка, символ гармонії, допоможе людям відчути стабільність, а ось для повноцінного щастя доведеться потрудитися самостійно, спрямовуючи енергію в потрібне русло.

Відсутність перепадів настрою допоможе вам зосередитися на тому, що необхідно в даний момент. Це буде дуже розмірений рік, наповнений добротою. Він відмінно підходить для духовних пошуків. Люди будуть більш щирими і відкритими.