Нумерологічний гороскоп на тиждень із 4 по 10 липня

Перше, що варто зробити – це зробити розрахунок числа-покровителя цього тижня. Для цього необхідно скласти всі дати кожного дня, а потім додати до отриманого результату порядковий номер місяця, тобто 7. Отримуємо:

(4+5+6+7+8+9+10)+7=56. 5+6=11. 1+1=2.

Виходить, що світом правитиме цього разу Двійка. Це безпосередньо вказує на те, що настав час для самостійності та прояву сили волі. Це дуже сильне число з чисто чоловічою енергією, тому найбільші успіхи чекатимуть на амбітних людей, які мають певні цілі.

Двійка означає, що наступні сім днів потрібно провести у спробах стати успішнішими. Бездіяльність і лінь – це те, з чим потрібно боротися будь-якими методами. В іншому випадку ви не тільки не зможете подолати перешкоди, але ще й створите нові проблеми.

Поради нумерологів на тиждень з 4 по 10 липня 2022 року

Стережіться чуток. Люди цього тижня намагатимуться виставляти себе в кращому світлі, а найпростіший спосіб це зробити — поширити негативні чутки про своїх ворогів, колег, суперників. У жодному разі не приймайте за чисту монету те, що говорять оточуючі. Буде чимало брехні та лицемірства.

Найбільший і несподіваний камінь спотикання цього тижня – ваша невпевненість. У такий час не можна давати собі можливість сумніватися у своїх силах та навичках. Багато людей намагатимуться змусити вас засумніватися в собі, тому краще довіряти лише незаперечним фактам.

Виконувати всі справи вдома і на роботі краще в режимі «повільно, але правильно». У жодному разі не можна поспішати. Двійка може підвищити нашу нервозність і спровокувати появу бажання робити все якнайшвидше, але в поспіху народжуватися будуть лише нові проблеми. Будьте обережнішими і обережнішими.

Згідно з прогнозами, суттєво підвищиться самовдоволення людей. У поєднанні з імпульсивністю ми отримаємо дуже вибухонебезпечний коктейль, який може суттєво зіпсувати нам життя та перешкодити заводити нові знайомства. Не розповідайте нікому про свої перемоги і постарайтеся перестати вважати себе кращими за інших.

Це буде час розквіту егоїзму. Помірний егоїзм нумерологи вважають у період правління Двійки допустимим. Надмірності в цьому напрямку можуть призвести до досить плачевних результатів. Якщо ви думатимете тільки про себе, ніхто з вашого оточення не захоче допомогти вам у скрутну хвилину.

Намагайтеся стежити за витратами. Двійка – число з ненаситним характером. Не виключено, що в період з 4 по 10 липня вас захочеться витратити більше грошей, ніж зазвичай. Намагайтеся не виходити за межі розумного, тому що емоційні покупки зроблені в цей день. можуть спричинити великі проблеми.