fbpx
Гороскоп

Нумерологічний гороскоп на тиждень з 26 червня по 2 липня

Назвати цей тиждень простим точно не можна, але зробити його краще можна абсолютно точно.

Для того, щоб дізнатися, скільки буде правити світом у ці сім днів, потрібно спочатку зробити звичні дії — скласти всі дати, а потім додати до отриманого результату порядковий номер поточного місяця. Цього тижня червень зміниться на липень. Тому в кінці додаємо відразу два числа – 6 і 7:

(26+27+28+29+30+1+2)+6+7=156. 1+5+6=12. 1+2=3.

Цього тижня головним числом стає Трійка. Якщо ви не відрізняєтеся завидною стабільністю у всьому, то це число допоможе вам стати трохи спокійнішим і досягти гармонії у справах, уподобаннях, звичках, стосунках з людьми. Ця кількість досить консервативна, тому всім нам буде корисно мати реалістичний погляд на світ, перестати будувати повітряні замки.

Нумерологи відзначають важливе здійснення раціональних, логічних і зважених вчинків. Це стосується всіх людей і кожної сфери життя. Трійка наділить людей підвищеною терпимістю до оточуючих, завидною витримкою, терплячістю, передбачуваністю, спокоєм.

Поради нумерологів на тиждень з 26 червня по 2 липня 2023 року

Трійка не хоче, щоб для нас вами матеріальний початок був первинним. Надмірна вибагливість у справах і бажання досягти лише найбільшого успіху — це не найкраща стратегія цих семи днів. Не потрібно прагнути отримувати максимум від життя та кожної ситуації. Намагайтеся хоча б іноді йти компроміси із собою та зі світом.

Щастя більшості з нас має ґрунтуватися не лише на матеріальному благополуччі, а й на почутті емоційної захищеності, стабільності у відносинах із близькими людьми, відданості своїм ідеалам. Це головне правило щастя на період із 26 липня по 2 липня.

Трійка допоможе здобути щастя тим людям, які дуже прив’язані до природи, землі та будь-якої діяльності, пов’язаної з нею. Це чудовий час для городніх робіт, для посадки рослин та придбання нових домашніх квітів.

Удача посміхнеться всім, хто любить домашнє тепло та затишок. Намагайтеся більше часу проводити в оточенні найближчих людей, яких ви любите та цінуєте. Допомагайте їм щастя, а також підтримуйте їх емоційно.

Трійка може зробити нас трохи сентиментальними, але водночас добрими, душевними людьми, більш чуйними до потреб інших. Трійка дуже цінує бажання людини завжди прийти на допомогу. Особливого успіху чекає у ці сім днів волонтерів, медичних працівників, опікунів.

Для того, щоб реалізуватися на роботі та досягти гармонії у своїй душі, всім нам потрібно пам’ятати про необхідність тихої обстановки та доброзичливого мікроклімату довкола. Несіть у світ добро, щоб отримувати його назад.

Трійка дуже впливає на чуттєву сферу життя. Тому багато хто з нас захочуть трохи більше насолод, задоволень. На багатьох з нас чекають любовні переживання. Чуйність і уважність – ось головні якості щасливої ​​людини зараз. Справжню радість принести вам зможе бажання робити щасливим свого партнера, подарувати йому душевне тепло та турботу.

Цей час не характеризуються підвищеним інтересом та увагою до протилежної статі, зате Трійка прагне допомогти людям у створенні тривалих і гармонійних відносин. Сім’я зараз — оплот стабільності, а також тиха гавань, де можна сховатися від будь-яких негараздів.

Нумерологи радять нам з вами подолати любов до влади і прагнення завжди бути «на перших ролях». Трійка цінує в людях дипломатичність, уміння бути гнучкими у складних питаннях та бажання ділитися життєвою мудрістю.

You cannot copy content of this page