fbpx

Нумерологічний гороскоп на тиждень з 8 по 14 серпня

Для розрахунку складають разом усі дати тижня, а згодом додають до них порядковий номер місяця. Ось як виглядають розрахунки для тижня з 8 по 14 серпня:

(8+9+10+11+12+13+14)+8=85. 8+5=13. 1+3=4.

Виходить, що світом править Четвірка. Це дуже спокійне та врівноважене число, яке допоможе нам з вами стати більш відповідальними та дружелюбними, відкритими та добрими. Воно чудово поєднується з Вісімкою, яка буде біля керма у понеділок у день дзеркальної дати.

Також це число гармонізує внутрішній світ кожної людини, дає можливість краще зрозуміти все, що відбувається. Не виключено, що ви з вами отримаємо відповіді на питання, що цікавлять нас, причому вже в перші дні тижня.

Поради нумерологів на тиждень з 8 по 14 серпня

Четвірка допоможе багатьом з нас знайти все втрачене раніше. Це відносите не лише до фізичних предметів на кшталт ключів чи грошей, а й до кохання, дружби, взаєморозуміння, мотивації. Намагайтеся вірити у краще.

Люди, які вважають, що вони завжди мають рацію, зазнають фіаско, причому повне і беззастережне. Експерти-нумерологи рекомендують усім нам продовжувати вірити в себе, але захоплюватися цим дуже сильно.

Намагайтеся не робити необачних вчинків. У період з 8 по 14 серпня будь-який ризик може обернутися чимось поганим. Четвірка любить, коли люди діють сміливо, але не ризикують. Обачливість неминуче призведе до регресу у справах та втрати вдачі.

У любовній сфері для багатьох з нас виникне нова змінна. Це може бути нова людина для створення відносин або нова інформація щодо того, з ким ви вже знаходитесь у відносинах.

Щоб не залишитись у програші, нумерологи радять ретельніше планувати справи на майбутнє. Якщо ви діятимете лише з натхнення, то ризикуєте витратити надто багато сил і часу марно.

У деяких життєвих ситуаціях вам краще тимчасово побути спостерігачами. Не поспішайте лаяти когось за промахи та помилки, або поспішати з рішеннями. Намагайтеся дивитися в обоє та бути вдумливими, обережними. Четвірка це заохочує.

Не докоряйте долі за проблеми та відсутність успіху. Невдачі в одній сфері обов’язково стануть підмогою успіху в іншій. Всесвіт не залишить вас із порожніми руками.

У такий час як зараз людей з високою ймовірністю зустрічають «по одягу». Перше враження у коханні та у справах буде найважливішим.

You cannot copy content of this page