fbpx

Нумерологічний гороскоп на тиждень з 9 по 15 січня

Загалом цей тиждень має бути вдалим. Для того, щоб досягти успіхів у якійсь зі сфер, важливо залишатися в тонусі. З 9 по 15 січня втома та зневіра можуть стати головною причиною появи проблем.

Прогноз на ці сім днів варто як завжди розпочати з розрахунку числа-покровителя. Для цього необхідно скласти разом усі дати цього тижня та додати до отриманого результату порядковий номер місяця – тобто 1:

(9+10+11+12+13+14+15)+1=85. 8+5=13. 1+3=4.

Виходить, що світом правитиме число 4. Четвірка має дуже збалансовану енергетику. Це означає, що вона допомагатиме нам залишатися зібраними у будь-якій ситуації. Навіть якщо в нашому житті щось не дуже приємне, ми зможемо залишитися на плаву.

Направте енергію в потрібне русло – на добрі та творчі відносини. Допомагайте близьким, друзям, колегам. Четвірка заохочує як одинаків, так і тих, хто пов’язаний із сім’єю. Можна почати будувати будинок чи зайнятися ремонтом. Корисно відвідати родичів, влаштувати сімейне гуляння. Люди сімейні проживають такі періоди сприятливо, а ось одинакам доводиться часом боротися із почуттям тривоги та туги.

Четвірка загострить нашу пам’ять. Багато хто почне прагнути до отримання нових знань, тому робота з інформацією вийде на новий рівень. Можна вивчати мови удосконалювати навички.

Взагалі цей період буде сприятливим для будь-яких починань. Втілюйте в життя все, що ви відкладали на потім, але не перевантажуйте себе справами. Будь-яка перевтома небезпечна.

Можна заглибитись у самопізнання, але необов’язково для цього залишатися на самоті. Корисними стануть пожертвування. Можливі раптові одкровення, можливо, ви дізнаєтеся те, чого не знали раніше. Четвірка допоможе вирішити якісь загадки чи проблеми.

Багато людей зможуть зрозуміти, що всі нещастя короткочасні. Не приймайте близько до серця те, що вас засмучує. Все погане швидко пройде і не залишить сліду у вашій душі. Намагайтеся згладжувати неприємні ситуації.

Четвірка не хоче, щоб люди голодували. Не обмежуйте себе в їжі. Виснажливі дієти можуть бути небезпечними. Максимум, що можна собі дозволити, — влаштувати «розвантажувальний» період із вживанням великої кількості рідини.

Амбітні та впевнені люди досягнуть свого. Час правління Четверки — один із найвдаліших періодів для бізнесменів, для науковців, творчих людей та кар’єристів.

Не уникайте колективної роботи та спільного відпочинку, адже люди налаштовані на плідне спілкування, готові вислухати вас та висловити свою думку. З цієї причини можна шукати другу половинку, зав’язувати нові знайомства, ходити на побачення.

Тим, хто має проблеми зі здоров’ям, у ці сім днів стане легше. Можна відвідувати лікарів, займатися енергетичними чистками.

You cannot copy content of this page