Нумерологічний прогноз на 2021 рік за датою народження: кому пощастить найбільше?

Нумерологічний розрахунок удачі на 2021 рік:

Припустимо, дата вашого дня народження – 19.10.1987. Необхідно скласти всі цифри дати народження, а потім додати до них 5 (це сума цифр 2021 року: 2 + 0 + 2 + 1 = 5).

1 + 9 + 1 + 0 + 1 + 9 + 8 + 7 + 5 = 41. Складаємо цифри отриманого числа до тих пір, поки не отримаємо число в діапазоні від 1 до 9. 4 + 1 = 5. Виходить, що для людини з такою датою народження рік пройде під управлінням П’ятірки.

Одиниця. Якщо при розрахунках у вас вийшла Одиниця, це означає, що удача буде поряд з вами. Особливо часто вона стане посміхатися тим, хто постійно спілкується з близькими людьми і простягає руку допомоги оточуючим.

Двійка. В 2021 році людям з таким числом долі буде щастити лише в тому випадку, якщо вони у всьому стануть покладатися лише на самих себе. В цілому рік Бика для них буде досить непередбачуваним і важким.

Трійка. Число 3 виходить у людей, яким 2021 рік принесе багато позитивних емоцій. На жаль, експерти не беруться точно говорити про те, в якій сфері везіння стане самим частим гостем. Але можна бути впевненими в тому, що у цих людей загостриться інтуїція.

Четвірка. Це число гармонії, а в рік Бика гармонія є найголовнішою причиною успіху. Згідно зі східним гороскопом, це буде не найбільш спокійний період, тому гармонійна і сприятлива енергія Четвірки прийде вам на допомогу.

П’ятірка. Число 5 – символ єднання душі і тіла. У 2021 році у таких людей буде багато здоров’я, сил і енергії для подолання найскладніших завдань. Удача посміхнеться їм у всіх сферах життя. Найголовніше – не поспішати з рішеннями.

Шістка. Якщо при розрахунках у вас вийшло число 6, то вам посміхнеться удача у творчій сфері. Потрібно бути обережніше з фінансовими витратами, а також не варто довіряти кожному зустрічному, розповідаючи про свої секрети, плани та амбіції.

Сімка. Число 7 виходить у тих, кого в 2021 році чекають сприятливі зміни в різних сферах життя. Ці зміни, швидше за все, будуть спочатку непомітними.

Вісімка. 2021 рік – ідеальний час для придбання житла, дорогих покупок, вкладення коштів у власний розвиток. Варто побоюватися боргів і кредитів. Також небажано давати гроші в борг.

Дев’ятка. Число 9 виходить при розрахунках у тих, кому варто приділити увагу сфері любові і взаємин з людьми. Удача посміхнеться тим, хто вміє знаходити компроміси і позбавлений егоїзму.

Фото спеціально для Особлива