fbpx
Гороскоп

Нумерологічний прогноз за датою народження на 2020 рік. Які сюрпризи вас очікують

Згідно з прогнозами, 2020 рік сповнений позитивної енергетики. Творче мислення допоможе притягувати бажане, тому не збираєте образи, уникайте конфліктів і намагайтеся постійно нагадувати собі про найважливіші цілі.

Нумерологічний розрахунок на 2020 рік

Щоб дізнатися, як саме число 4 вплине на вас, необхідно розрахувати число долі з поправкою на рік. Для цього потрібно скласти всі цифри вашої дати народження, а потім додати до них цифри, складові поточного ріку. Джерело

Для прикладу візьмемо дату народження 10.07.1992. 1 + 0 + 0 + 7 + 1 + 9 + 9 + 2 + 2 + 0 + 2 + 0 = 33. Складаємо цифри до тих пір, поки не вийде число з відрізка від 1 до 9. 3 + 3 = 6. Виходить, що число долі для дати народження з прикладу дорівнює 6. Після того, як ви дізнаєтеся своє число, необхідно буде лише прочитати його розшифровку.

Розшифровка чисел долі на 2020 рік

Одиниця. Згідно нумерологічного прогнозу на 2020 рік, у людей з таким числом буде багато шансів на успіх в любовній сфері. Їм слід уникати самотності, ліні і апатії. У роботі і бізнесі повністю розкриється тема партнерства. Великий успіх матимуть люди, які пов’язані спільною справою, загальними обов’язками.

Двійка. Людям з числом 2 в цьому році необхідно пильно стежити за станом свого здоров’я. Кілька ефективних способів допоможуть вам уникнути негараздів у цій сфері, а також залучити більше удачі в своє життя. В цілому 2020 рік буде часом, коли можна легко перемогти шкідливі звички, перетворити свій внутрішній світ.

Трійка. У тих, хто проведе 2020 рік під заступництвом Трійки, настає сприятливий час для духовних пошуків. Цілком можливо, що вам вдасться знайти нову мотивацію в справах і в роботі, але краще не витрачати весь свій час на заробітки. Потрібно приділяти увагу сім’ї, а також своїм захопленням і інтересам.

Четвірка. Цей рік буде вкрай сприятливим для тих, у кого при розрахунках вийшло число 4. Вам посміхнеться удача практично у всіх сферах життя. Нумерологи радять не ризикувати, а домагатися своїх цілей наполегливою працею. Щоб зберегти успіх в любовній і фінансовій сфері, краще не посвячувати сторонніх у свої плани.

П’ятірка. Число П’ять означає, що прогноз на 2020 рік для вас досить сприятливий. Експерти рекомендують не ігнорувати прохання колег і близьких людей про допомогу. Егоїзм стане головним ворогом щастя і успіху. Така поведінка може призвести до погіршення відносин і до інших неприємних змін.

Шістка. Людям з таким числом долі нумерологи радять прагнути до нових знань, вражень і яскравих емоцій. Корисною буде щедрість в плані часу й інших ресурсів по відношенню до друзів і близьких. На початку року можливі доленосні зустрічі.

Сімка. Початок року для людей з таким числом буде не найпростішим, проте вже з настанням весни удача почне відвідувати їх часто. Вам вдасться нейтралізувати всередині себе різні страхи і невпевненість. Це допоможе зрушити з меpтвої точки в любові, в справах, в роботі і побороти шкідливі звички.

Читайте також: З 6 по 19 січня – Святки: як правильно провести кожен з цих днів, щоб увесь рік був щасливим

Вісімка. Для тих, у кого 2020 рік пройде під заступництвом Вісімки, відкриється багато нових можливостей в любові, справах і роботі. Це сприятливий період для внутрішніх змін, для зміни в життя. Всі основні життєві зміни повинні контролюватися. Не варто пускати справи на самоплив і приймати рішення поспіхом.

Дев’ятка. Число Дев’ять говорить про те, що для досягнення успіху доведеться піти на невелику хитрість, а також приділяти більше часу роботі, романтиці, любові, пошуку нових захоплень. Це буде дуже яскравий і динамічний рік, в який не можна сидіти склавши руки.

You cannot copy content of this page