fbpx

Нумерологія може вказати на схильність людини до невірності, стверджують фахівці

Ваш партнер вірний вам чи ні? Нумерологія розповість усе

Нумерологія може вказати на схильність людини до зради, стверджують фахівці.

За їхніми словами, спочатку потрібно розрахувати нумерологічну вібрацію партнера, склавши всі числа з дат народження.

Якщо результат є двозначним, потрібно скласти його ще раз.

Наприклад, людина, яка народилася 2 березня 1980року, має виконати операцію: 2+3+1+9+8+0=2+3=5 Так, число життєвого циклу – 5.

Життєвий цикл: 1

Така людина не є легким партнером, оскільки дуже владна і любить усім керувати. У неї мінливий настрій – і під впливом моменту вона може зрадити свою другу половинку.

Життєвий цикл: 2

Двійка довірлива та наївна. Вона мріє про велике кохання і надто часто прощає. Така людина цінує теплоту стабільних стосунків та не приймає рішень під впливом моменту. Якщо вона кохає, то це назавжди.

Життєвий цикл: 3

Нумерологічна трійка вірна, але прискіплива. Ніхто насправді не знає чого хочуть такі люди. Може вийти так, що трійка перерве тривалі стосунки в один день лише для того, щоб закрутити новий роман.

Життєвий цикл: 4

Для четвірки кохання не жарт. У почуттях вона дуже розважлива, а в житті керується більше розумом, ніж серцем. На жаль, відбувається так, що трійка вирішує завести роман. У такому разі вона буде завбачливою і зробить усе, щоб партнер не дізнався про це.

Життєвий цикл: 5

П’ятірка дуже спонтанна, але вона не може говорити про свої почуття. У стосунках їй потрібна свобода, інакше зрад не уникнути.

Життєвий цикл: 6

Для нумерологічної шістки кохання – це весь світ. Стосунки та сім’я у таких людей на першому місці, вони ніколи не підуть на зраду.

Життєвий цикл: 7

Сімки не люблять зав’язувати постійні стосунки. Вони часто створюють дистанцію з партнером, щоб розірвати зв’язки. Такі люди зважуються на зраду, якщо їм набридає рутина.

Життєвий цикл: 8

Для вісімки немає проміжних станів – вона може мати лише “все чи нічого”. Вона дуже вимоглива і має великі потреби, але не зрадить. Якщо їй погано, без роздумів припинить стосунки, щоби почати нові.

Життєвий цикл: 9

Це вільний птах, який мріє про велике кохання. У стосунках потребує постійної уваги та обожнювання. Без цього може вдатися до зради.

You cannot copy content of this page