fbpx

Нумерологія та енергетика сьогоднішнього дня, 10 серпня: насолоджуйтеся життям та даруйте радість

Число-покровитель цього дня сімка. Це означає, що люди у своїх рішеннях і діях будуть керуватися в основному інтуїцією, почуттями та емоціями. Більшість з нас буде набагато частіше звертатися за допомогою до своєї власної мудрості. Це досить сприятливий день для розвитку і зміцнення духовного зв’язку з другою половинкою. Символом цього дня є пара лебедів, як уособлення чистоти, вірності та кохання.

10 серпня 1500 року штурман Діогу Кіаш випадково відкрив Мадагаскар збившись з курсу. Якщо раптом вам сьогодні не пощастить, це може означати, що незабаром ваше життя зміниться на краще.

Пам’ятайте сьогодні все починається з думок і слів. Не бійтеся говорити про свої бажання, а також підтримувати свої слова діями.

10 серпня 1876 року був здійснений перший у світі міжміський телефонний дзвінок. Це день не тільки духовного, але й фізичного зв’язку. Зателефонуйте своїм близьким, якщо ви не можете провідати їх. Вони будуть раді почути від вас.

Поради нумерологів на цей вівторок

Сьогодні в вашому житті не повинно бути місця ревнощам. Це дуже погане відчуття, від якого потрібно позбутися. Воно може блокувати владу Сімки.

Також сьогодні потрібно боротися з заздрістю. Заздрісні люди не зможуть досягти успіху в жодній зі сфер життя: ні в коханні, ні в бізнесі.

Це дуже сприятливий день для романтики, побачень, нових знайомств, флірту. Також буде корисно провести час з сім’єю, провідати батьків.

Постарайтеся не зраджувати своїм переконанням. Сьогодні деякі люди будуть намагатися змінити ваше ставлення до конкретної події або людини, але не можна піддаватися тиску.

Щасливі талісмани на 10 серпня

Найефективнішими будуть духовні талісмани в день правління Сімки. Це можуть бути хрестик або те, що, на вашу думку, пов’язує вас з Богом.

Речі, подаровані близькими. Це також великий духовний талісман. Речі, які несуть енергію кохання і турботи, будуть надзвичайно корисні в складних ситуаціях. Це можуть бути елементи одягу або ювелірні вироби.

Сьогодні Сімка подарує удачу всім, у кого чистий будинок і робоче місце. Чистота і порядок – найкращий талісман. Ваша свідомість в цьому випадку буде вільна від забобонів.

You cannot copy content of this page