fbpx
Гороскоп

Обдурять і оком не кліпнуть: 5 знаків Зодіаку, яких варто остерігатися у липні

5 місце

Представники цього знака імпульсивні і часто діють необдумано, про що потім часто шкодують. Йдеться про Левів. При цьому з перешкодами, проблемами і людьми, які розчарували його, представник знака розправляється безжально – він пускає в хід всю свою підступність і підлість. Заради себе і власних цілей він готовий майже на все.

4 місце

Підлість у цього знака зодіаку в крові. Скорпіон безжалісний не тільки до ворогів, але навіть до близьких. Він розважливий, хитрий і здатний знищити морально. Якщо при спілкуванні Скорпіон відчує слабкість, він неодмінно скористається цим.

3 місце

Коли у Діви трапляється хандра, цей знак стає нестерпним. Представники цього знака вміють і люблять плести інтриги, не гребуючи плітками і чутками заради очорнення своїх супротивників. А ось заради близьких Діва готова на все. Однак у відповідь цей знак чекає подяки і поваги.

2 місце

Один з ключових недоліків Козерога – безпричинна злість і прихована агресія. У представника цього знака часто трапляються незрозумілі емоційні спалахи – це робить його дуже підступним. Спілкуватися з розлюченим Козерогом як марно, так і небезпечно для життя. Якщо вивести таку людину з себе, вона буде холоднокровно мстити.

1 місце

Найбільш підлим знаком Зодіаку, на думку астрологів, є Близнюки. Йдеться про подвійну натуру, схильну до змін думок, бажань, а також настрою. Сьогодні представник цього знака може бути за вас, а завтра – проти. Близнюки впевнені, що всі навколишні повинні потурати їм. Реакцію цього знака неможливо передбачити, він в будь-якому випадку зробить що-небудь несподіване.

You cannot copy content of this page