Обранці зірок: знаки Зодіаку, кого початок весни оточить величезним успіхом

Овен

Для Овнів настає дуже добрий час у всіх сферах діяльності. У гороскопі цей період переважає сильна Венера.

Можна сміливо укладати нові контракти, грошові вкладення будуть перспективними і принесуть гарний прибуток. Сміливо просіть збільшення зарплати і плануйте відпустку.

Рекомендується вкладати кошти у великі покупки. Будь-які починання принесуть успіх, якщо Овни докладуть зусиль. Бажано уникати конфліктів у сім’ї та не брати участь у лотереях.

Світлий і радісний період у любовних стосунках чекає на представників цього знаку. Зірки обіцяють цінний подарунок на початку весни. Гарним талісманом буде фігурка з оніксу, розмістіть її у південній частині будинку чи робочого кабінету. Сприятливі дні: 1, 4, 9, 11 березня.

Телець

Тельці на початку весни щасливі як ніколи. Сонце та Венера створюють сприятливу атмосферу для кохання, ймовірність нових романів майже стовідсоткова.

Великі успіхи чекають на людей, зайнятих у сфері науки та мистецтва. Творчий потенціал дуже великий. Можна сміливо продати все раніше задумане.

Велика ймовірність нових любовних стосунків чекає на Тельців, на початку весни вони налаштовані як ніколи романтично.

Для гармонії та успіху у справах носіть із собою в цей період новий ключ, він допоможе Вам відкрити не лише нові двері, а й нові серця. Сприятливі дні: 5, 8 та 12 березня.

Близнюки

У Близнюків неймовірний підйом енергії на початку весни обумовлений Сонцем та Марсом у гороскопі. Це найкращий час для укладання контрактів, затвердження бізнес-проектів, усі ділові переговори відбуватимуться легко та продуктивно.

Фінансові вкладення принесуть вагомі доходи, у період велика ймовірність отримання цінного подарунка чи великої суми грошей. Можливо, це буде спадок або несподівана премія.

В особистому житті теж дуже сприятливий та гармонійний період. Найкращим талісманом у цей час буде зображення коня. Це може бути картина, календар або заставка на телефон. Сприятливі дні 2, 6, 13 березня.