fbpx
Життя

Одна співробітниця назвала мене злою жінкою. Але зараз у мене другий шлюб, у першому чоловіка у мене забрали

Чому чоловіки ідуть з сім’ї?

З колегами в офісі обговорювали історію, як дівчина забрала з сім’ї чоловіка. Жінки старше 40 років дуже обговорювали цю жінку, аргументуючи тим, що вона завдала біль дружині та дітям.

Як же так, лишити дітей без батька!

А я щиро дивуюся, чому та сама жінка, яка у звязку з одруженим чоловіком повинна думати не про себе, а про чужу їй жінку і про якихось дітей, яких вона ніколи навіть і не бачила.

Вона має думати про своє щастя, про свій комфорт. Якщо чоловік не переймається своїми рідними дітьми, про те, як вони зростатимуть без батька, то чому має про це думати чужа жінка?

Він вважає за можливе залишити своїх рідних дітей на дружину, не переживає за їхній емоційний стан, не думає про те, як житиме його дружина. То чому ж про все це має думати вона, та яка живе з одруженим!

Коли я це сказала, на мене образилися всі жінки. Але я впевнена, що якщо чоловік йде з сім’ї, значить йому там погано і некомфортно, значить йому там погано і вже не тримає нічого.

З добрих сімей, де є кохання, гармонія та затишок чоловіки не йдуть. І це все має створити жінка!

І це більше дружина винна, що не змогла створити таку сімейну атмосферу, яка має бути.

І не треба говорити, яка погана жінка, що виводить із родини чоловіка та батька. Чоловіки не цуценята безвільні, яких взяв на руки і забрав.

Він сам ухвалює рішення йти чи ні. І якщо він не хоче, то ніяка “Любка” його не зможе забрати.

Значить, там уже немає нічого, не кохання, ні спільних інтересів, ні захоплень, ні розуміння, ні душевного тепла, ні затишку. І в цьому винна явно не коханка.

Я вважаю, що про свою родину мають думати чоловік та дружина, а не якісь сторонні люди. “Любка” все робить правильно, якщо їй добре з цим чоловіком, то вона і робить все, щоб він залишався назавжди з нею.

Одна співробітниця назвала мене злою жінкою. Але зараз у мене другий шлюб, у першому чоловіка у мене забрали.

І я вважаю, що тоді, у молоді роки, я зробила багато неправильних речей, що призвело до цього.

Винна в цьому сама і точно не коханка. Чи не вона, так інша могла бути на її місці.

Другого чоловіка в мене ще до весілля забрали, в цьому теж моя вина, а потім, через багато років, я повернула його назад. Але це вже інша життєва історія.

Автор: Оксана

You cannot copy content of this page