Однорічний малюк один, брудний, голодний. Світлана вирішила погодувати дитину і знайшла якийсь суп, але цей суп навіть бомж б не став їсти. У будинку бардак, солома лежить прямо на підлозі, а дитина повзає і бере це все в рот

Світлана поїхала в гості до батьків за місто. Їй подзвонила її знайома Оля і попросила посидіти з дитиною, так як немає з ким залишити, а вона працює (дитині 1 рік). Світла погодилася і вирішила допомогти. Хто знав, що ця Оля працює з 4 ранку.

Приходить вона о 9 і бачить таку картину: малюк один, брудний, голодний. Світлана вирішила погодувати дитину і знайшла якийсь суп, але цей суп навіть бомж б не став їсти. У будинку бардак, солома лежить прямо на підлозі, а дитина повзає і бере це все в рот. Джерело

Світла зварила кашу і погодувала хлопчика. Приходить Оля зі своїм коханцем з роботи (він не є дитині батьком) і починають лайкою на дитину, посилає його.

Світла втрутилася, але почула лише те, що вдома не прибирає Оля бо її коханець їй нічого не говорить, а на дитину  забила, на руки його не беруть, тому що Олін мужик забороняє їй це робити, нібито той стане «маминим синочком і бабою». Так тривало три дні. Вона так і залишає дитину саму.

Читайте також: “Я вам нічого не винна, ви розлучилися – ця дитина тепер нам чужа!”- зсказала свекруха колишній невісткі

Світлана розповіла про це своїй матері, вона сказала, що звернеться в опіку, але цього досі не відбувається. Що буде з дитиною? Вони з нього невідомо кого зроблять .. я от думаю, чи то самій зателефонувати і сказати. Але як це зробити? Чи не варто влізати туди? Душа болить. У кого були вже подібні ситуації? Поділіться досвідом.