fbpx

Одинаки ​​по гороскопу: які знаки Зодіаку щасливі без серйозних стосунків

Тельці

Тільці – це одинаки, їм добре із самими собою. Усередині у них цілий Всесвіт, так що вони особливо не потребують серйозних стосунків.

Максимум, що вони зроблять, – заведуть короткий роман, але потім лежатимуть ночами без сну з думкою: «Який я був дурень, що пішов на це. Сидів би собі вдома під пледом, горя не знав. А тепер що?

Леви

Лев за природою – це дуже вітряний знак зодіаку. Лев не любить прив’язуватися до місця, до речей та людей. Представнику цього знаку завжди важливо захоплюватися і переключатися на щось інше. Їм потрібен стан закоханості.

Ні, Леви – не егоїсти, і теж здатні полюбити людину по-справжньому, але їм потрібна свобода. І багато свободи. А не всякі серйозні стосунки це витримають, тому їм простіше бути одним, ніж із кимось у парі.

Якщо все-таки зважилися завести стосунки з Левами, то, будь ласка, не душіть їх своїми ревнощами. Так ви ризикуєте втратити цю людину назавжди, а це дуже сумно.

Козероги

Козероги – це спокійні та врівноважені люди. Але коли справа доходить до стосунків – це справжні люди-ліани, які обвиватимуть партнера своєю опікою.

Постійне: «Надягни шапку, а то застудишся», «Не ходи туди, впадеш» робить їх схожими на курку-квочка або надто дбайливу Яжмати. Партнер втече від такої опіки через три-чотири місяці.

Козероги зануряться, а потім виявлять, що легко без цього живуть, навіть і не згадують. Ну, може, трохи. Іноді.

Близнюки

Близнюки легкі за характером, як метелики, і такі ж непостійні (у цьому вони чимось схожі з наведеними тут у приклад Левами). Їм теж постійно потрібні нові місця та нові знайомства. Тому серйозні стосунки лише обтяжуватимуть.

Ні, вони стараються, і не раз, слово честі! Але тих людей вони швидко розгадували, як не складні головоломки і ці суб’єкти швидко ставали їм нецікавими. Далі Близнюки звинувачували себе у своєму догляді англійською, але потім переставали сумувати та відпускали ситуацію.

Водолій

Цим нетовариським (навіть трохи замкнутим) за природою людям банально простіше порозумітися з котиком або собакою, ніж з іншими представниками свого виду.

Через те, що більшість Водоліїв – інтроверти, їм не просто буває побудувати серйозні стосунки. Їм навіть краще ось так – на самоті, у власній маленькій світці. Принаймні ніхто не лізе в душу з розпитуваннями. І це їх тішить.

Нехай інші люди обговорюють свої мімімішності, зате у Водоліїв будуть котики, собачки, а ще свої власні думки та ідеї, якими вони поділяться далеко не з кожним. Тільки з тими, кого справді вважають близькими, а таких одиниці.

You cannot copy content of this page