“Ой, мамo, та розлучу я їх і він одружитися з нормальною жінкою. Ми ще й квартиру у неї заберемо”: За свої підлі плани поплатилися і сестра, і свекруха

У моєї подруги Світлани мало бути весілля і вона влаштувала дівич-вечір.

Ми були в клубі, їхати додому було вже пізно, і я, зателефонувавши чоловікові, залишилася ночувати у Свєти.

Вранці встала, прийшла додому, мені хотілося тільки двох речей – ванни і спати, але вдома у нас я застала сестру чоловіка Віку.

У нас з чоловіком була проблема і не з моєї вини, а з вини чоловіка: у нас не могло бути дітей. Але ми вирішили не говорити свекрухі про це – в кінці кінців, це наша сім’я і нам вирішувати, що і кому говорити.

Але свекруха і вся рідня чоловіка звинувачували в цьому мене, але й добре, мені не звикати.

Живемо ми окремо, в моїй квартирі, так, що вони нічого з цим зробити не можуть.

Але свекруха весь час говорила чоловікові, що я повинна віддати свою квартиру його сестрі, а ми повинні були взяти собі квартиру в іпотеку.

І, що найцікавіше, так це те, що вся рідня чоловіка теж так вважала, але це їх проблеми.

Так ось, я прийшла, а у нас на кухні сидить ця сама сестра і ридає. Я привіталася і пішла у ванну.

Як тільки я вийшла, чоловік почав говорити, що я повинна бути милосердною, адже у його сестри трапилося нещастя. Я підійшла і запитала у неї, що сталося.

Вона мені сказала, що вaгiтна і що її мама, а моя свекруха, її вигнала, бо їй потрібен онук чи онука, наpoджені в шлюбі, а наpoджені поза шлюбом внуки їй не потрібні.

Свекруха, коли дізналася, що її дочка збирається наpoджувати поза шлюбом, так відразу і вигнала недолугу доньку з дому і вона прийшла до нас.

Я запропонувала їй пожити у нас. А що, у нас велика квартира, місця всім вистачить – і нам з чоловіком, і їй з дитиною.

У понеділок чоловік пішов на роботу, а я пішла e ванну і згадала, що нt заколола волосся. Я вийшла за шпилькою і почула, як Віка каже свекрухs по телефону:

«Ой, мамo, звичайно повірила y вaгiтнiсть, та не переживай ти так, розведу я їх і він одружитися з нормальною жінкою і вона йому наpoдить дитину. Ми ще й квартиру у неї заберемо, так що жити мені буде де. Давай, цілую».

Я повернулася у ванну, мені хотілося, підійти до неї і дати хорошого – хто ж жартує такими речами? Адже доля може покарати за це!

Я пішла на роботу, а повернувшись ввечері додому, я покликала Віку і чоловіка на кухню і попросила її розповісти нам докладніше про свою вaгiтнiсть.

Коли вона завела вивчену роль, то я їй сказала, що чула, як вона розмовляла зі своєю мамою.

Чоловік зрозумів, що нас в черговий раз хочуть розвести і вигнав сестру з нашої квартири.

Я не витримала і попросила свекруху до нас приїхати, сказала, що це стосується квартири, інакше вона не приїхала б.

Коли вона приїхала, я її посадила на кухні і дала їй результати обстеження її сина: в заключенні було сказано, що її син бeзплiдний.

Вона не могла повірити і тоді мене понесло: я їй висловила все, що думала про неї і її дочкy, про всіх родичів чоловіка.

Попросила її більше ніколи до нас не приходити, а чоловікові поставила умову, що якщо я дізнаюся, що він спілкується зі своєю ріднею, то він піде жити до них.

І ще сказала, що якщо ще хтось буде мені щось говорити про те, що я не можу зaвaгiтніти, то я всій рідні розповім, хто в цьому винен.

Свекруха мовчки встала і пішла, більше ні вона, ні рідня мого чоловіка з нами не спілкувалися, і слава Богу.

Читайте також: Гості вітали Олега та Зоряну, а біла голубка заглядала у шибу. То дyша пoкiйної Олегової дружини не хоче відпускати його. І не відпустила

А через рік я наpoдила сина, ми зробили ЕKО, моя сім’я щаслива. Свекруха намагалася до нас прийти, але чоловік їй відмовив.

Ви знаєте, це таке щастя – адже через два роки я змогла зaвaгiтніти від власного чоловіка і наpoдила дочку, так що у нас життя налагодилося.

А Віка, сестра чоловіка, вийшла заміж, але їй сказали, що наpoдити вона ніколи не зможе.

Не треба було жартувати такими речами, але це вже не мої проблеми.

Джерело.