fbpx

Оксана вийшла заміж у 18 років за, на десять років старшого, Андрія. Він, у свої 28, був уже розлучений. А через 15 років шлюбу утікла з чотирма дітьми

Текст підготовлено спеціально для сайту osoblyva

Оксана вийшла заміж у 18 років за, на десять років старшого, Андрія. Він, у свої 28, був уже розлучений.

Ксюша до того проживала у невеличкому провінційному містечку, а наречений у столичній квартирі разом з мамою. Тож після весілля вона передбараля до чоловіка, у квартиру свекрухи в столиці.

Свекруха з невісткою не сказати, що були подругами, але мати Андрія відразу попросила, щоб Ксюша перейшла з нею на «ти» і називала мамою.

Вже протягом першого року подружнього життя у Оксани з Андрієм мав народитися первісток. І в той час чоловік став частенько приходити додому у піднесеному настрої і з кислим шлейфом перегару. Подружжя часто лаялось, а в одній з таких суперечок, чоловік навіть підняв руку на молоду дружину.

Це зараз, через 15 років шлюбу, Оксана розуміє, що це був не тривожний «дзвіночок», а «дзвін». Андрій тоді вибачився, слізно обіцяв, що такого більше не буде і дружина повірила. Після народження первістка, досить швидко Оксана завагітніла вдруге. І тоді у чоловіка з’явилася ревнощі, сварки стали звичним щоденним ділом у їхньому житті.

Ксюша все більше занурювалась у турботу про маленьку дочку і малюка, який готувався з’явитися на світ зовсім скоро. Вона була молода, у неї не було роботи і через раннє заміжжя і декрет залишилась без освіти.

До 28-ти років у Оксани було четверо дітей і так само щоженні сімейні скандали. Звичайно, у чоловіка були просвітління любові і турботи про дружину. У такі моменти Оксана сподівалася, що їх стосунки починають налагоджуватися і сімейне життя можна ще врятувати. Але короткі щасливі миті змінювалися ревнощами і жорстокістю Андрія.

Останні кілька років, чоловік зрозумівши, що Оксані нікуди подітись та і дітей вона не залишить, пішов ще далі у своїх знущаннях – став виганяти її з квартири, інколи навіть босоніж. Тоді жінка ночувала то у мами, то у подруг, а зранку всеодно поверталась до дітей і мирилась з чоловіком.

У якийсь момент вона зрозуміла, що не може так більше жити. Оксана закінчина курси бухгалтерів і знайшла собі підробінок у невеличкій фірмі. Гроші були не великі, але стабільні. Згодом жінка отримала постійне місце і стабільну роботу в колективі.

Зарплата у молодого фахівця була  не дуже висока, але достатня, щоб відчути впевненість в собі.

Андрій, після чергового нападу ревночів і люті, вигнав дружину з квартири. Оксані довелось заночувати у подруги. Тієї ночі вона прийняла остаточне рішення – більше не повертатись до чоловіка і забрати від нього усіх чотирьох дітей.

Наступного ж дня вони з подругою знайшли серед знайомих тих, хто здавав в оренду квартиру. Навіть не думаючи про ціну, а це було 2/3 її щомісячного заробітку, Оксана погодилась на всі умови. Мама погодилася допомогти дочці невеликим щомісячним внеском.

Читайте також: Подарувала сваха молодятам нашим квартиру на весілля, урочисто, при гостях, а вони жити там відмовляються. Вона бідкається, що ж люди скажуть і на молодих борги всі вішає

Так, Ксюша, вже через кілька днів зібрала дітей і переїхала з ними, хоч і в орендовану, але в квартиру, з якої її вже ніхто не вижене. Через місяць вона подала на розлучення.

34-х річна Оксана вже рік дихає свободою і не розуміє, чому не наважувалася розлучитися з чоловіком ще, як мінімум, 10 років тому.

Фото ілюстративне, з вільних джерел

ПЕРЕДРУК ЗАБОРОНЕНО!

Якщо хочете читати більше цікавих матеріалів та життєвих історій від osoblyva – підписуйтесь на нашу сторінку у фейсбук за посиланням

You cannot copy content of this page