fbpx

Олена планувала розлучитися з чоловіком, та її життя різко змінилося після написаного повідомлення

Чоловік вкотре не прийшов додому ночувати.  Все, більше не хочу терпіти – подумала Олена.

Вона ж весь день пробула на кухні, варила, старалася, щоб накрити святковий стіл, адже сьогодні у них з чоловіком такий ювілей, тридцять років спільного життя. Життя, якого вони провели у радості та підтримці один одного.

Познайомились вони коли Дмитро ніжним поглядом глянув та взяв її за руку, то Олени  серце розтануло.

В той же рік вони одружилися. З`явилося на світ двоє синочків, в яких уже свої сім’ї, вони живуть окремо від батьків. Олена з Дмитром залишилися жити вдвох. Дмитро пропадав на роботі, а вона, не здобувши вищої освіти, сиділа вдома, і як вірна дружина чекала кожного дня з вечерею чоловіка додому.

Згодом, Дмитро  перестав цікавитись як справи у жінки. Повертався додому з роботи і як не  в телевізорі, то в телефоні сидів, а на вихідних  – то на риболовлю, то на полювання з друзями ходив.

Олені ж хотілося як раніше, його ніжності, уваги, любові. Я розлучуся з ним, – вирішила жінка. Буду краще сама жити, ніж так, з чоловіком. Цілу ніч не спала, телевізор дивилася, плакала, згадувала їхнє весілля.

І з відчаю взяла телефон і почала писати Дмитрові, що йде від нього і все закінчено. Після крапки хотіла поставити якийсь сумний смайлик, але передумала. Так і заснула.

Жінка не чула, як повернувся чоловік, розплющивши очі, вона побачила на столі величезний букет ніжно-розових троянд, торт і маленькучервону коробочку.

Дмитро був у ванній. Олена швидко згадала за повідомлення, яке писала чоловікові і кинулася шукати свій телефон. Глянувши в повідомлення, жінка була дуже здивована але й водночас і рада.

В кінці повідомлення, що вона писала Дмитрові, так і не відправивши, стояло не одна а уже три крапки…

І Олена зрозуміла, що чоловік все ж таки її кохає. Адже це він прочитав ті повідомлення і доклав їх.

You cannot copy content of this page