Ось що потрібно сказати чоловіку, щоб він був біля ваших ніг. Весь секрет у знаку Зодіаку

Немає стовідсоткової методики, що дозволяє жінці миттєво закохати в себе вподобаного чоловіка. Однак, дізнавшись знак Зодіаку обранця, можна виявити особливості його характеру. Досить сказати кілька правильних фраз, щоб привернути увагу конкретного чоловіка. Джерело

Овен

Овен любить домагатися, перемагати і спокушати. Він є досвідченим підкорювачем жіночих сердець, але наївно попадається на захоплення його силою і мужністю. Натякнувши Овну на його привабливість і чарівність, можна розтопити серце цього чоловіка.

Телець

Тельцю імпонує комплімент, пов’язаний з визнанням його інтелектуальних здібностей, адже ці чоловіки вважають себе справжніми мудрецями. Обов’язково доповніть заяву висловлюванням про господарність Тільця.

Близнюки

Їх цікавить новизна і незвичність, тому доведеться озброїтися справжньою сенсацією, щоб ненароком блиснути нею перед Близнюком. А ще цьому чоловікові сподобається, якщо жінка відзначить його чудове почуття гумору.

Рак

Раку досить почути, що жінка мріє про сім’ю та дітей, цінує затишок і порядок в будинку. Він відразу зацікавиться настільки незвичайною особою, яка віддає перевагу сімейним цінностям замість кар’єри.

Лев

Йому потрібно виділятися з натовпу інших. Якщо жінка повідомить Леву, що він не схожий на інших чоловіків, то відразу зацікавить його. Лев, однозначно, захоче підтвердити вашу заяву.

Діва

Чоловік-Діва зверне увагу на жінку, яка скаже йому, що романтика не є головним у відносинах. Скажіть йому, що цінуєте надійність, вірність і комфортну обстановку в будинку. Діва відчує, що знайшов свою єдину.

Терези

Терезам потрібна гармонія і мир у відносинах. Слід показати себе мудрою і спокійною жінкою, яка воліє обговорювати разом всі плани та ідеї. Поцікавтеся захопленнями і цілями обранця.

Скорпіон

Скорпіона слід спровокувати, зачепити за живе. Він жадає отримати виклик. Не бійтеся бути зухвалою з ним, укласти провокуюче парі. Чоловікові-Скорпіону хочеться позмагатися з вами в спокусі.

Стрілець

Повідомте Стрільцеві, що плануєте вирушити в подорож, і він обов’язково підкаже вам вигідний маршрут. Запропонуйте чоловікові поділитися з вами враженнями про його відпочинок. А ще відмітьте його легкий настрій і життєрадісність.

Козоріг

Акцентуйте увагу на серйозності і зрілості чоловіка-Козерога. Заохочуйте його амбітні плани і задуми. Повідомте, що цінуєте надійні відносини, і він не встоїть.

Читайте також: За багатьма версіями астрологів, список сучасних щасливих жіночих імен очолює ім’я Олена. А взагалі вони визначили три найщасливіші імені

Водолій

Пограйте з чоловіком-Водолієм, витончено вислизаючи від нього. Повідомте, що ви є досить складною і непростою особистістю. Водолій любить таких жінок. Він вирішить включитися в тонку гру, щоб перевірити вас.

Риби

Чоловікам-Рибам потрібні компліменти в неабиякій кількості. Це найкоротший шлях до його серця. Відзначайте його гідності, заохочуйте. Заявіть, що вірите в його здібності, і він розтане.