Ось як потрібно поводитися з обручками, якщо ви хочете, щоб ваш шлюб був довгим і щасливим

Обручка – не просто символ шлюбу, але і знак кохання, довіри і вірності. Не дивно, що з нею пов’язано багато прикмет і повір’їв.

Ось як треба поводитися з обручками, якщо ви хочете, щоб ваш шлюб був довгим і щасливим:

По-перше, обручки нареченого і нареченої не повинні відрізнятися. Буває, що обручку нареченої роблять більш товстою, ніж нареченого. Це може погано позначитися на гармонії сімейних стосунків.

Слідуючи прикметам, потрібно пам’ятати, що ні до весілля, ні після нього не варто давати обручку кому-небудь приміряти. Вважається, що роблячи це, його власник віддає подружнє щастя або долю, а натомість привносить в життя сварки і скандали. Якщо все ж відмовити в примірці не вдається, то вона повинна передаватися не з рук у руки, а просто кластися на яку-небудь поверхню.

Сьогодні можна вибрати будь-які обручки: прості або прикрашені камінням або малюнками. Прості і гладкі краще всього підійдуть на роль обручок. Вважається, що у тих, хто носить такі кільця, сімейне життя гладке.

Хочете кільця з малюнком? Тоді нехай він буде з плавних ліній – і ваше спільне життя буде плавним.

Якщо кожна каблучка виготовлена з двох видів золота – це погана прикмета. Кажуть, що подружжя не буде чесні одне з одним, а будуть жити подвійним життям.

Обручки за традицією купує наречений. До того як вони потраплять у ваш будинок, сказати три рази: «На довге і щасливе життя. Амінь!»

Не дозволяйте, щоб ваші обручки одягав хтось інший.

Вважається, що не можна знімати обручки. Але якщо каблучка буде знаходитися на вашому пальці постійно, це може негативно позначитися на стані здоров’я. Вона блокує енергетичний потік, тому носити її слід не більше чотирьох годин на добу.

Читайте також: Прикмети на удачу: що потрібно зробити перед виходом з дому

Якщо трапиться так, що раптом хтось із подружжя втратить обручку, потрібно зробити точну її копію як можна швидше, не пізніше тижня.

Якщо ж ви самі знайшли чиюсь обручку – це прикмета, що говорить про швидке одруження або заміжжя, про появу в родині когось нового. Але знайдену обручку зберігати у себе або носити не варто, краще переплавити на іншу прикрасу.

Ніколи не кидайте обручку! Під час сварки хто-небудь з подружжя може жбурнути в обличчя іншому свою обручку. Не варто так поводитися з річчю, яка покликана стати вашим талісманом і оберігати вас.

Будьте обережні і не нехтуйте цими порадами!

Джерело.

Шановні читачі запрошуємо Вас на наш канал у Telegram