fbpx

Як прізвище чоловіка впливає на ваше життя, з точки зору нумерології?

Рано чи пізно всі закохані пари приймають рішення створити сім’ю. І звичайно, за традицією більшість новоспечених дружин беруть прізвище чоловіка, не замислюючись про наслідки

З точки зору нумерології прізвище – це числовий код роду людини, яка прийшла до нього з глибини століть, енергетика попередніх поколінь. В одних випадках зміна прізвища йде на благо, в інших – навпаки. При цьому стара все одно буде впливати на «господаря», оскільки він отримав її при народженні. А нова – доповнювати, коригувати вплив старої, або полегшуючи, щоб створювати труднощі людині життя, передає Nаstroy

Саме тому, перш ніж змінювати прізвище – неважливо, при вступі в шлюб або з якоїсь іншої причини, – треба спочатку розрахувати її числовий код.

Як визначити число прізвища

Перевірити, наскільки прізвище сприятливе для вас, досить просто. Кожній букві алфавіту відповідає своє число. Треба скласти числа, що відносяться до букв вашого прізвища, привести до однозначного числа – і прочитати розшифровку. Якщо ж вийшло 11, 22 і 33 – ці цифри далі не складайте, у них є своє значення. Приклад. Припустимо, ваше прізвище – Петрова.

Користуючись таблицею, знаходимо число кожної літери: П = 8, Е = 6, Т = 2, Р = 9,0 = 7, В = 3, А = 1. Складаємо: 8 + 6 + 2 + 9 + 7 + 3 + 1 = 36.

Наводимо до однозначного числа: 3 + 6 = 9. Залишилося тільки прочитати його опис, наведене нижче.

Розшифровка

1. За вдачею ви незалежні і наполегливі. У вас потужна сила волі і твердий характер. Ви здатні швидко знаходити правильні рішення і брати на себе відповідальність.

2. Ви миролюбні, спокійні, дуже чутливі, не подобаються конфліктів і легко знаходите компроміси. Схильні до партнерства, прекрасно працюєте в команді.

3. Дружелюбність, відкритість і оптимізм – ось основні риси вашої натури. При цьому ви наділені хорошим почуттям гумору і неабиякими творчими здібностями.

4. Ви працелюбні, організовані і на рідкість терплячі. Рішення приймаєте обдумано, зважуючи всі «за» і «проти». Чи вмієте прораховувати наслідки.

5. Ви волелюбні і незалежні, вас гнітять будь рамки, ви не виносите рутину. Зате легкі на підйом і швидко пристосовуєтеся до будь-яких змін.

6. У всьому ви шукаєте рівновагу. При цьому вас можна назвати прагматичною і приземленою натурою. Для вас важливіше всього вигідне взаємодія. Ваша життєва позиція: «Ти мені – я тобі».

7. Ви завжди відкриті новим знанням, легко засвоюєте інформацію і вмієте нею користуватися. Спостережливі, схильні до аналізу, допитливі, уважні до дрібниць. У вас добре розвинені лідерські якості, ви прагнете до влади і багатства.

8. Чи вмієте розпоряджатися грошима і примножувати їх кількість. Такі люди успішні в бізнесі.

9. Ви мрійливі і відкриті. Основні ваші якості – милосердя, емоційність і покірність людей і обставин. Насилу приймаєте рішення.

11. У вас хороші організаторські здібності, ви легко вмієте вести за собою, здатні надихнути людей на серйозні справи. Ваше життя – це безперервний пошук свого шляху.

22. Ви – матеріаліст, володієте вродженим даром до управління, вмієте грамотно організувати будь-яку справу. Терплячі, витривалі. При цьому для вас важливо бути корисним людям.

33. Люди з таким числом прізвища – хороші наставники, педагоги. За вдачею дуже відповідальні, наполегливі в досягненні мети. При цьому доброзичливі, незлопам’ятні і відкриті.

You cannot copy content of this page