Осінь добігає кінця, але попереду ще місяць – листопад. Астрологи розповіли, яким він стане для кожного зі знаків Зодіаку

Пам’ятайте, що настрій зірок не пише вашу історію, а лише допомагає або заважає вам зробити це самостійно. Прийшов час взяти себе в руки і перестати проявляти негатив, лаятися на долю. Листопад – це час змін, і здебільшого позитивний.

Овен

Овен зможе зробити своє життя кращим, дотримуючись закону еквівалентного обміну. Якщо ви хочете отримати щось з цього життя, вам доведеться щось дати. Це найкращий час, щоб допомогти іншим, щоб приділити комусь увагу, підтримку, любов. У роботі і бізнесі Овен повинен бути більш дисциплінованим, пунктуальним і відповідальним. Особливо це стосується тих представників Знаку, які займають високі посади і керують великим штатом співробітників. Тепер не можна втрачати повагу оточуючих.

Телець

Тельцям доведеться багато знайомитися – в любовній і діловій сферах. Можливо, хтось шукає роботу або просто повинен постійно розмовляти з новими людьми за службовим обов’язком. Якщо вам доведеться зустріти на шляху якусь важливу людину, було б корисно знати основні особливості його характеру. Також буде корисно прислухатися до своєї інтуїції. Шосте чуття Тельця в листопаді не обдурить. Навпаки, це допоможе цим людям у прийнятті важливих рішень на будь-якому рівні і в будь-якій сфері.

Близнюки

Близнюки будуть надзвичайно продуктивними, чарівними і привабливими в листопаді. Це означає, що у них може бути багато нових друзів, а також ворогів. Можливо, настав час, щоб захистити свій особистий простір і запобігти конфліктам. Зірки і планети випробують Близнюків на міцність, кидаючи їм нові проблеми, але якщо люди цього знаку не бурчать про долю, вони зможуть багато чому навчитися, подолавши всі можливі перешкоди з гордо піднятою головою.

Рак

Листопад для Раків – час трансформації домашнього середовища. Зробити енергію будинку краще допоможуть фен-шуй талісмани, своєчасне прибирання і перестановка меблів. Протягом місяця вас чекають приємні сюрпризи в любовній сфері. Самотні Раки зможуть зустріти любов, а ті, хто вже перебуває у стосунках, зможуть значно їх зміцнити. Також астрологи рекомендують робити речі, які вимагають термінового завершення. Не потрібно відкладати те, що можна зробити зараз. Листопад – надзвичайно продуктивний місяць.

Лев

Леви побачать багато позитивних змін у всіх сферах на своєму шляху. Більшість цілей і завдань будуть вирішені. Не виключено, що будуть нові амбітні цілі. Головне зараз пам’ятати, що щастя любить тишу. Не розповідайте про свої успіхи і на кожному кроці не говоріть про подальші дії. Це створить нові труднощі і не дозволить швидко реалізувати свої плани. Каталізатором потрясінь можуть бути проблеми зі здоров’ям. Настав час подбати про своє благополуччя.

Діви

Дівам дійсно знадобиться допомога свого шостого чуття в листопаді. Спеціальні вправи для шиї допоможуть зміцнити енергію і загострити інтуїцію. Час не тільки задуматися про сьогодення або минуле, але і задуматися про перспективи. У листопаді Дівам може знадобитися творчість. Щоб приймати неординарні рішення, цим людям знадобиться невелика допомога ззовні. Ви повинні прислухатися до порад інших. Також в листопаді стануть в нагоді ділові та особисті поїздки.

Терези

Терези можуть дещо загострити осінній блюз, але вони зможуть з цим легко впоратися. Самотні представники Знаку зможуть домогтися успіху в спокушанні. Романтика і спілкування – найкращі ліки від нудьги і негативу. Всі сімейні Терези і ті, хто перебуває у стосунках, повинні приділяти якомога більше часу спілкуванню з близькими і другій половинці. У справах і на роботі астрологи радять Терезам об’єктивно оцінити свої можливості, не поспішати з рішеннями і дивитися в обидва.

Скорпіон

Скорпіонам слід на самому початку місяця прибирати в будинку від речей, які привертають неприємності, робити генеральне прибирання. Це піде їм на користь. Також можна позбутися від зайвого мотлоху на робочому місці, щоб підвищити продуктивність в бізнесі. Скорпіони будуть мати деяку енергетичну вразливість в середині місяця. Їм потрібно буде якомога менше спілкуватися з неприємними людьми. Краще обійти нав’язливу думку оточуючих і не звертати уваги на провокації, критику.

Стрілець

Стрільця чекає надзвичайно динамічний час, коли вони обов’язково потребують енергозахисту. Астрологи вважають, що в листопаді цим людям варто зробити ставку на сферу любові. Можливо, настав час вивести стосунки на новий рівень, шукати другу половинку. Якщо в житті починаються серйозні і спонтанні зміни, турбуватися не потрібно, адже Стрілець завжди може перетворити ці зміни на свою користь. Події не будуть фатальними – все знаходиться під повним контролем цих людей.

Козеріг

Козероги в листопаді зможуть досягти духовного просвітлення, особливо якщо вони використовують духовні практики, спілкуються з мудрими людьми. Це розумні люди, які вміють критично мислити. Козероги завжди бачать повну картину, а тому вони на крок попереду багатьох. Листопад – прекрасний час, щоб задати вічні питання «як?» і «чому?», але не забувайте про нагальні справи. Астрологи радять Козерогам боротися з меланхолічним настроєм. В іншому випадку вони можуть втратити свою удачу.

Водолій

Водолії є одними з найбільш відповідальних і надійних знаків Зодіаку. Ці сильні і важливі риси їх характеру допоможуть їм зійти з місця в листопаді. Нічні вогні підвищать свій бойовий дух, додадуть впевненості і допоможуть вирішити накопичені проблеми. Безповоротне бажання досягти успіху хороше, але в листопаді потрібно пам’ятати про відпочинок. Водоліям краще вибирати спокійний релакс в домашніх умовах – з близькими або на самоті. Ви можете дивитися фільми, грати в настільні ігри, спати, готувати смачну їжу.

Риби

У Риб деякі чакри можуть залишитися закритими до початку листопада. Бездіяльність цього місяця прирівнюється до програшу. Важливо бути активним у всіх сферах, вирішувати нагальні проблеми, але не забувати про відпочинок. У бізнесі і фінансовій сфері в цілому краще вибрати тактику хижака – потрібно почекати і вибрати зручний момент для нападу. Творчий потенціал Риб трохи впаде, але в другій половині місяця він знову відновиться.