Осінь-період, коли можна змінити життя, внести корективи у свої плани: точний гороскоп на жовтень

ОВЕН (21.03 – 20.04)

Якщо виникають конфлікти в родині, то будьте терплячі. Збережіть свій роман, уникаючи непотрібних дискусій, зосередьтеся на любові. Для одинаків в цьому місяці необхідний невеликий відпочинок. Скористайтеся можливістю скласти список своїх пріоритетів, орієнтуйтеся на свої очікування, ви неминуче зробите позитивні висновки.

ТЕЛЕЦЬ (21.04 – 21.05)

Будьте чесні, не говоріть неправди собі. Щоб почати нову історію кохання або побудувати новий проект, відкиньте забобони. Попереду багато спілкування, поїздок в першій половині місяця. Потім ваш вектор дій зміститься в бік домашніх справ. Ви будете уважними до потреб близьких та більш корисні і приємні у жовтні.

БЛИЗНЮКИ (22.05 – 22.06)

Ви чарівні, харизматичні і залучаєте погляди людей. Якщо ви самотні, то для знайомства більш підходить перша половина місяця. Друга для сімейних пар, які займатимуться вирішенням домашніх турбот. Особливо будуть обтяжувати до 15 числа фінансові питання. Вони можуть бути як позитивного, так і негативного характеру.

РАК (23.06 – 23.07)

У цьому місяці ви, безумовно, самий чутливий знак зодіаку, бо ваша любов не завжди римується з простотою, і все ж, ви безумовні. Початок жовтня обіцяє багато. Не дозволяйте невизначеності вторгатися у ваше повсякденне життя. Якщо дорога щастя звивиста, не закривайте двері можливостям, не здавайтеся.

ЛЕВ (24.07 – 23.08)

Романтичним представникам знаку віддається пріоритет, ви переповнені увагою до людей, яких любите. Одинаки готові до нових пригод. Якщо ви хочете випробувати свою силу зваби, то можливостей буде більше і вони різноманітні. Щоб наблизитися до людини, яка подобається, робіть ставку на гумор, він працює дуже добре.

ДІВА (24.08 – 23.09)

Перша половина жовтня більше віддана роботі, швидше за все у вас не буде часу на відпочинок. Скористайтеся різними можливостями, доступними для знайомства з людьми, не відмовляйтеся виходити на вулицю під приводом того, що вам не вистачає мотивації. Забудьте про свої турботи. Ви користуєтеся підтримкою своїх друзів, вони приносять вам розраду, доброту і доброзичливість.

ТЕРЕЗИ (24.09 – 23.10)

З початку місяця роздуми текучі. Ви пливете в чистій воді. Якщо у вас є вибір, то він полягає в тому, щоб повністю контролювати своє життя. Останні кілька місяців залишили якісь незабутні сліди, сьогодні це старі новини, ви повні рішучості, ваші проекти реалізуються, ви приймаєте правильні рішення.

СКОРПІОН (24.10 – 22.11)

На початку місяця звільніть місце для безтурботності. Осінь виглядає непогано для вас. У цьому місяці сім’я все ще займає велике місце у вашому повсякденному житті. Якщо до цих пір у самотніх людей пошуки нічого не дали, не впадайте у відчай. Можливо, у другій половині місяця вас познайомлять з кимось друзі. Ви повинні покласти край сумнівам і невпевненості.

СТРІЛЕЦЬ (23.11 – 21.12)

Час для того, щоб зайнятися своїми поточними справами і здоров’ям. Якщо деякі з ваших відносин розвиваються не так швидко, як вам хотілося б, не потрібно нервувати. Дайте іншим можливість знайти час, щоб дізнатися вас краще. Якщо ви будете квапити, то тільки можете все зіпсувати. Займіться краще собою, подбайте про близьких.

КОЗЕРІГ (22.12 – 20.01)

Цей період обіцяє бути більш приємним. Якщо сімейне життя останнім часом не було спокійним, то пора пригальмувати. У компанії своїх близьких ви проживаєте чудові моменти. Якщо вас дратує чиясь поведінка, закрийте очі і подумайте про наступну відпустку. Забудьте про свої мінуси. Ваші близькі знають, ви людина, повна добрих намірів.

ВОДОЛІЙ (21.01 – 19.02)

З другої половини місяця ваше життя значно покращиться завдяки новизні. Зірки позитивно впливають на ваше життя. Кожен з партнерів вкладає щось своє у відносини, і вони наповнюються пристрастю, більш глибокого занурення в духовний світ кожного. Місяць підходить для спілкування з дітьми, відпустки, веселого проведення часу.

РИБИ (20.02 – 20.03)

Багато розмов про чужі гроші буде у жовтні у Риби. Можливо, це будуть фінанси чоловіка або розмови про отримання кредиту. Добре зараз вирішувати ці питання. У вас прокидається чуттєвість, зв’язок з партнером набуває більш зближений характер. Найчастіше залишайтеся удвох, можливо провести відпустку або частіше вибиратися туди, де мало народу.

Фото спеціально для Osoblyva.com