fbpx

Особливо важлива подія чекає три знаки Зодіаку, яким вже з 15 Травня можуть освідчитися

Нинішній день створений для радості, яка може бути як бурхливою, так і тихою, що, можливо, доречніше у наш – не найпростіший – час.

Зневіра навряд чи припаде до душі Місяцю й зіркам – вони можуть вважати людину, яка її відчуває, невдячною і надовго залишити без своєї прихильності.

Тим, хто дослухається до порад астрологів, вони можуть приготувати приємний сюрприз – наприклад, освідчення в коханні.

Вже з 15 травня освідчитися можуть представникам усіх знаків Зодіаку, але для трьох із них така приємна  подія виявиться особливо важливою та можливою.

Близнюки

Близнюки – щоправда, переважно ті, хто давно перебуває у стосунках із близькою людиною – схоже, вже втомилися чекати на повноцінне освідчення з подальшою пропозицією руки й серця.

Представники знака зневірилися завчасно: наступні сім днів цілком вдалі для того, щоб нарешті отримати все те, про що вони мріють – від зізнання в романтичних почуттях до пропозиції “руки та серця”.

Терези

Терези, які впевнені, що з коханою людиною їх пов’язує не більше ніж міцна дружба, будуть вкрай здивовані, почувши від неї освідчення в коханні.

На якусь мить представники цього знака, які звикли будь-яку життєву подію оцінювати з двох боків, навіть засумніваються в тому, що їм усе, що відбувається, дійсно потрібно.

Але вчасно схаменуться і приймуть його з радістю.

Риби

Риби – як відомо, найромантичніший знак Зодіаку, тому можна стверджувати, що до любовних зізнань вони готові завжди, а іноді й усіляко провокують кохану людину на такий  демонстративний  прояв почуттів.

Втім, сьогодні їм нічого не доведеться робити спеціально  все складеться само собою, з природного розвитку стосунків.

Фото, Олександри, 2023 р.

You cannot copy content of this page