fbpx
Гороскоп

Особливо з 5 по 18 Липня період буде несприятливим, нестабільний, невигідний, незручний для цих знаків

Починати місяць найкраще, маючи на озброєнні попередження про можливі труднощі. І допомогти в цьому може гороскоп.

Астрологи уже розповіли, для яких знаків липень буде складним, особливо з 5 по 18 Липня, і в чому доведеться виявляти додаткову пильність.

Овен

Перший же тиждень може бути для вас складним. Можливі напруженість та суперечки у відносинах з колегами та партнерами.

Непросто може бути і у спілкуванні з родичами. Але потім все налагодиться. В роботі відновиться робота над проєктом, який довго простоював, ваш партнер надасть вам всю необхідну підтримку.

Постарайтесь у липні уникати образливих слів та критики. А краще заводьте нові знайомства – вони принесуть вам користь.

Рак

Нетримання своїх емоцій під контролем у спілкуванні можуть коштувати вам у липні надто дорого, тож тримайте їх під контролем. В тому числі у сімейному колі, адже ризик суперечок із партнером для вас буде дуже високий.

Правильно оцінюйте свій фінансовий стан – ви можете завдати собі невиправданих збитків, бездумно витративши гроші.

Пам’ятайте, до перемоги у цьому місяці вас приведуть любов та прощення, а спроби хитрувати та обманювати заведуть у глухий кут. Кажіть людям приємні слова, але будьте при цьому щирими, і ви отримаєте від них бажане.

Скорпіон

У липні зростуть ваші витрати, але так ви будете поліпшувати якість свого життя, тому не надто переживайте через це. Тим більше, що до середини місяця ви отримаєте нове джерело прибутку.

Але стежте за колегами, їхні помилки можуть принести вам зайві проблеми. Якщо ви займаєтесь бізнесом, подумайте про розширення – це хороший час для подібних кроків.

Ближче до кінця місяця будьте уважні до того, як ви спілкуєтесь із рідними – можливі конфлікти та непорозуміння.

Всі важливі рішення приймайте без поспіху, бо існує велика ймовірність фатального прорахунку.

Козеріг

Для Козерогів особливо небезпечною буде середина місяця.

У стосунках з близькими людьми можливі короткочасні періоди напруженості. Вас турбуватиме їхній сумний настрій, а прояви кохання можуть здаватись нав’язливими.

Пам’ятайте: така підвищена емоційність – це всього лише період, постарайтесь знайти спосіб збалансувати свій стан. До кінця місяця ситуація поліпшиться.

Зважайте на поведінку навколишніх – вони будуть схильні вас неправильно розуміти і спотворювати сенс сказаного вами. Тому висловлюйтесь максимально однозначно. Це дозволить вам, окрім іншого, уникнути розчарувань.

Під кінець місяця у вас можуть зрости як доходи, так і витрати.

You cannot copy content of this page