fbpx

Особливий Квітень чекає для двох знаків Зодіаку, зірки обіцяють вам успіх і в особистому житті

Вони будуть насолоджуватися плодами своєї праці і навіть зможуть трохи відпочити, передає Астролог.

Стрільці

В першій декаді Квітня Стрільці отримають гідну фінансову винагороду за свою роботу. Ви максимально старалися, тому заслужили на  виногороду. Сміливо беріться за нові справи. Заручіться підтримкою впливових людей, які можуть допомогти вам у фінансуванні цих проектів.

Уміння правильно розподіляти свій час і використовувати інтелект на максимум нарешті буде оцінено керівництвом. Особливо вдалим місяць буде для художників, артистів, музикантів та представників інших творчих професій.

4 і 5 Квітня – дні, коли вам може надійти вигідна пропозиція. Все у ваших руках, тому ніколи не зупиняйтеся на досягнутому. Ви нарешті відпустите минуле і по-іншому поглянете на майбутнє.

З 14 по 21 Квітня – період комерції, тому можете укладати договори, підписувати контракти і призначати ділові зустрічі.

Результат від таких дій ви побачите вже в наступному році, але він обов’язково буде вище всіляких похвал

Скорпіони

З 1 по 13 число Скорпіони, у яких є свій бізнес, потраплять під негативний вплив Сонця. Дрібні придбання будуть вдалими – купуйте те, що давно відкладали на потім.

З 11 Квітня вам доведеться розширювати коло корисних знайомств: укладати угоди, підписувати договори, розвивати власну справу всіма доступними шляхами.

Всі витрачені зусилля окупляться подвійно, особливо у тих представників знака, діяльність яких пов’язана з розробкою чого-небудь.

Ті Скорпіони, які працюють в державних установах, повинні будуть багато спілкуватися з керівництвом аж до 22 Квітня. Нарешті настане спокійний час і можна розібратися з усіма наслідками, які принесли зміни минулих місяців.

Підступний Плутон дасть вам не зовсім надійних людей, але незабаром ситуація налагодиться.

З 23 Квітня начальство оцінить ваші старання і винагородить за них. Не піддавайтеся смуті та сумнівам: все можна вирішити і все обов’язково вирішиться, адже у вас є дуже хороший помічник – ви самі.

Квітень буде особливим для вас. Зірки обіцяють вам успіх і в особистому житті.

Будь-яке використання матеріалів (у тому числі фотографій)– суворо заборонено.

Фото, Олександри. 2020 р.

You cannot copy content of this page