fbpx

Особливий молодий Місяць 23 лютого: що він принесе кожному зі знаків Зодіаку

Молодик у лютому настане вже завтра – 23-го числа, о 17:34 за київським часом. Це 30 місячний день у місячному календарі.

У цей день місяць опиниться в Знаку Риб, що знизить здатність до розумової концентрації, а уява буде прагнути захопити нашу свідомість у світ ілюзій, тому будь-які справи, які вимагають конкретики і зосередженості буде досить важко втілювати в реальності.

Краще витратити цей час на активний відпочинок, захоплюючу подорож або присвятити себе мистецтву. В такий день може потягнути на містику і заборонені задоволення. Тому в кінці лютого краще триматися подалі від сумнівних занять.

Водночас астрологи вважають, що хоч молодий Місяць і буде непростим, це зовсім не означає, що в ньому не можна знайти позитивних сторін. Зазвичай Молодик сприяє новим починанням, але для знака Риби, в якому Місяць проведе 30 місячну добу, більше підходить вичікування, розміреність, усамітнення, підтримка існуючого порядку і прагнення до пошуку нового шляху.

Овен

Для Овнів цей день виявиться несприятливим. Вам доведеться відстоювати свої переконання, свободу і принципи. Життєвий потенціал почне знижуватися. Крім того, слід бути готовим до неприємних сюрпризів в особистому житті.

Тілець

Тельцю, нарешті, посміхнеться удача в особистому житті! Це день відмінно підійде для спілкування з протилежною статтю. Ймовірність гармонійних відносин дуже велика. Можливі зустрічі з давніми шанувальниками. Якщо у вас тривалий час був відсутній контакт з ними, то зараз саме час налагодити зв’язки.

Близнюки

День у цілому сприятливий. Черговий цикл вашої життєвої активності буде знаменуватися посиленням інтуїції, особистого шарму, аури. Близнюки творчих професій зможуть ефективно проявити свої таланти та здійснити максимум задуманого. Товариськість і увага до співрозмовника дозволять їм багато неупереджено оцінити і обдумати.

Рак

Раки 23 лютого стануть справжніми пестунами долі! Вас чекає успіх на роботі і ви зміцните свій авторитет. Можливо, вам навіть запропонують нову посаду. Погоджуйтеся не роздумуючи, оскільки незабаром з’являться значні зміни у вашому житті.

Лев

Левів очікує напружена ситуація у відносинах з людьми. Прагнення об’єднувати різних людей і точки зору під своїм прапором може призвести до розбіжностей в колективі або до негативних змін в особистому житті. Будьте спокійніше і терпиміше.

Діва

Для Дів цей день також може мати негативний відтінок. Несподівані неприємності можуть значно ускладнити відносини з друзями. Зірки рекомендують в ці дні поводитися більш стримано, ніж зазвичай. Також не призначайте ніяких ділових зустрічей.

Терези

Успіх можливий тільки у людей, які займаються бізнесом. Завдяки своїй працездатності вони зможуть здійснити максимум задуманого. Будь-яка ініціатива або активний рух в інших сферах діяльності принесе втома і незадоволеність. Вірогідні нервові зриви і головні болі.

Скорпіон

У цей день ви будете дуже пасивними. Втому й емоційне виснаження візьмуть верх. Постарайтеся розслабитися і влаштувати собі “розвантажувальний день” в ментальному плані. Емоції візьміть під контроль.

Стрілець

У Стрільців максимально посилиться інтуїція. Однак надлишок внутрішньої енергії може збити вас з обраного напрямку і не дозволить ефективно проявити свої таланти та здібності. Зірки рекомендують в ці дні поводитися більш стримано, ніж завжди.

Козеріг

День вкрай несприятливий. Несподівані неприємності можуть значно ускладнити відносини з друзями. Не переоцінюйте свої можливості – проявіть більше практичності і реалізму, інакше вам не уникнути поразки.

Читайте також: Гороскоп на тиждень з 24 лютого по 1 березня: останні шість днів зими будуть дуже важливі для кожного зі знаків Зодіаку

Водолій

День символізує включення космічної енергії любові, відпущення гріхів, покаяння. Важливе значення мають моральне очищення, духовність, інтуїція. Деяка метушня у другій половині дня зажадає від вас зібраності і стриманості. Необхідно переосмислити минуле.

Риби

День, сприятливий для комерційних поїздок, відряджень, укладення довгострокових фінансових договорів і прийняття свіжих рішень в тривалих справах. Велика ймовірність виграшу. Сьогодні можливий успіх в особистому житті.

За матеріалами УНІАН

You cannot copy content of this page