Особисте життя заграє барвами: які знаки Зодіаку зустрінуть кохання у травні

Близнюки

Веселі та дещо легковажні представники цього сузір’я привертають до себе увагу, але серйозних стосунків у них часто не вдається завести. Багато хто боїться надмірної активності Близнюків, уникають їх з цієї причини.

Але у травні 2022 року вони дещо зміняться, візьмуться за розум, прийматимуть серйозні рішення. При цьому їхнє почуття гумору нікуди не подінеться, залишиться при них.

Веселі та успішні Близнюки швидко знайдуть обранця, встановляться з ним тісний зв’язок.

Терези

Останнім часом у особистому житті у представників даного зодіакального сузір’я все складалося не найкращим чином. Терези терпіли невдачі, що змусило їх опустити руки і залишити спроби з кимось познайомитися.

У травні ж вони “прокинуться”, знайдуть енергію, сили. Їхній настрій стане піднятим, що в поєднанні з їхньою миролюбністю буде чудовою принадою. До Терезів так і підходитимуть знайомитися.

З усіх ініціаторів вони неодмінно виберуть того, хто до вподоби, хто імпонує.

Лев

У житті яскравих особистостей цього знаку пристрасті завжди вирують. Леви за своєю натурою є лідерами, за рахунок чого привертають увагу, справляють враження.

У травні 2022 дещо зміниться і в їхньому житті. У ній з’явиться місце не лише компліментам та захопленню, а й чомусь глибшому.

Леви зустрінуть свою долю, того, хто справить на них дуже серйозне враження. Встояти, відмовитися від романтичних відносин вони при цьому точно не зможуть.