fbpx

Останні цифри року народження мають сaкрaльне значення для людини

Остання цифра року народження має унікальне сaкрaльне значення. За допомогою давньокитайського календаря кожен зможе дізнатися про це знaчення і обчиcлити власну долю.

Згідно зі східним горoскопом, на Землі існує п’ять стихiй: Вода, Вогонь, Метал, Земля і Дерево. Кожен новонароджений відноситься до однієї з них. Кожна стихія має власний потенціал, наділяючи людей особливим характером, способом мислення, звичками, приcтрaстями і навичками. Зрозуміти природу самого себе, дізнатися, який шлях зумовлений вам згори, допоможуть запропоновані розрахунки астрологів і езотериків:

Стихія Землі (8, 9)
Людей стихії Землі відрізняє надійність і терпіння. Вони проявляють відповідальність, уважні до родичів і близьких друзів. Сили Землі наділяють їх добре розвиненою інтуїцією і амбіціями. Вони врівноважені, звикли вирішувати проблеми за заздалегідь складеним планом без зайвої емоційності.

Люди землі володіють прекрасним почуттям такту, дисципліновані і докладають усіх зусиль для досягнення чудових результатів в роботі. Вони вміють цінувати гроші і схильні до швидкого збагачення за рахунок раціонального використання фінансів. Стихія Землі наділяє людей схильністю до консерватизму.

Читайте також: “Мої 17 днів до розлучення” або як вмuрає кохання

Переважаючими рисами характеру землян можна назвати бажання контролювати всі процеси і боязнь незвіданого. Їм притаманні панічні атаки і нервозність перед прийдешніми подіями, результат яких невідомий. З негативних рис характеру можна відзначити сплески агресії і впертості.

Стихія Вогню (6, 7)
Стихія Вогню наділяє людей спрагою пригод і дій. Вони мають силу волі і енергійністю, які роблять їх природженими лідерами і керівниками. Схильність до змагань наділяє вогненних людей азартом і жагою до перемоги, тому маючи на меті, вони здатні буквально стрибнути вище голови, щоб домогтися успіху.

Астрологи зазначають, що люди Вогню володіють яскравим темпераментом і не виносять самотності. У зв’язку з цим підтримують теплі сімейні стосунки, рано одружуються і оточують себе перевіреними друзями. Однак через вибуховий темперамент часто проявляють агресію і емоційність, які відштовхують людей. Амбіційність для цих людей часто є недоліком. Під впливом емоцій вони можуть наробити помилок, виправляти які часто змушують оточуючих їх людей.

Стихія Дерева (4, 5)
Людей цієї стихії відрізняє щедрість і доброзичливість. Вони твердо стоять на ногах і мають неабиякі розумові здібностями. Нерідко виявляють дар переконання, але не користуються ним в корисливих цілях. Незважаючи на цілісність і монументальність, люди Дерева схильні до прояву творчих здібностей.

Читайте також: “Здрастуй, старість, я твоя” – готувалася до найгіршого, а треба було до пoлoгів

Астрологи зазначають такі особливості, як працьовитість і наполегливість. Стихія Дерева наділяє своїх підопічних умінням розподіляти сили для досягнення бажаного. Вони позбавлені меркантильності і задовольняються тим, що заробили чесною і плідною працею. Є прекрасними друзями, на яких можна покластися, і вважають за краще командну роботу, уникаючи управління і нагляду.

Однак найчастіше люди дерева страждають від трудоголізму. У прагненні працювати вони невірно оцінюють своїм сили і беруть набагато більше обов’язків, ніж можуть виконати у визначені терміни. Представникам цієї стихії варто чергувати роботу з повноцінним відпочинком і вчитися розслаблятися, щоб не стати заручниками хронічної втоми і постійного занепаду сил.

Стихія Води (2, 3)
Цих людей відрізняє гнучкість і емоційність. Вони здатні виявляти щире співчуття, допомагати в міру можливості і вміти пристосовуватися до змін навколо себе. Мають прекрасну фантазією, яка часто є визначальним фактором у виборі професії. Астрологи відзначають велику кількість письменників, філософів і вільних художників серед людей цієї стихії.

Стихія Води наділяє проникливістю і вмінням знаходити точки дотику з іншими людьми. Дипломатичні задатки допомагають їм реалізовувати не тільки свої здібності, але і допомагати іншим визначати їх власні нахили і пристрасті. Вода допомагає знаходити найпростіші рішення і легкий вихід зі сформованих ситуацій.

Експерти відзначають, що люди води нерідко вдаються до своїх здібностей маніпулювати людьми, тому оточуючим варто уважно ставитися до їхніх прохань, щоб не опинитися заручниками цих прекрасних психологів і не почати виконувати чужу роботу.

Стихія Металу (0, 1)
Люди цієї стихії володіють сильним характером і незалежністю. Вони тверді у своїх переконаннях і не схильні до прояву сильних емоцій. Їх відрізняє дружелюбність і бажання допомагати, в спілкуванні воліють рівновагу і взаємоповага.

Стихія Металу наділяє людей рішучістю і впевненістю. Їм не потрібно схвалення оточуючих, вони не прагнуть стати частиною натовпу, тримаючись і досягаючи поставлених цілей із завзятістю і послідовністю, яким можуть позаздрити багато.

При всіх своїх позитивних характеристиках, люди Металу часто схильні до прояву імпульсивності, пов’язаної з тягою до матеріальної незалежності і розкоші. Порив емоцій може змусити їх переоцінити власні можливості і опинитися в скрутному становищі через витрати коштів на придбання тих предметів, в яких немає необхідності.

Кожна стихія по-своєму діє на людей. Щоб досягти успіху в житті, слід почати боротьбу з недоліками і використовувати натуральні камені, які здатні поліпшити позитивні якості і підвищити вашу енергетику.

Джерело.

You cannot copy content of this page