fbpx

Останній тиждень квітня стане знаковим для двох знаків Зодіаку: Це може бути найскладніший, але і кращий і найбільш важливий період в їх житті. Ось хто повинен бути особливо пильний найближчим часом

Рак

Вже з понеділка 19 квітня все ваше впорядковане життя може перевернутися з ніг на голову. Несподіваний поворот змусить вас втратити грунт під ногами. Ви відчуєте невпевненість.

Втеча і страх – найгірше, що ви можете зробити зараз. Ви повинні використовувати цей момент, щоб здійснити свої мрії і отримати те, чого ви хочете. Спочатку буде важко. Вас будуть супроводжувати сумніви і спокуса відступити. Однак, якщо ви проявите силу і рішучість, вже в травні побачите перші результати.

Пам’ятайте, що зміни ніколи не бувають простими, і вихід з вашої зони комфорту пов’язаний з деякими труднощами. Однак тільки так ви можете рухатися далі і досягати чергових цілей. Наступні два тижні будуть важкими і бурхливими, але незабаром доля винагородить вас.

Діва

Прийдешній тиждень, на жаль, може бути наповнений для вас неприємностями. Ви будете розчаровані деякими людьми і, що ще гірше, власними ідеалами. Ви побачите, що не все, у що ви вірили, має сенс.

Це болючий урок, але він дозволить вам рухатися вперед. Звичайно, спочатку вам доведеться «перехворіти». Дуже скоро вас чекає важке випробування, але завдяки сильному характеру і рішучості у вас є хороші шанси вийти з нього переможцем.

Можна прямо сказати, що вже до початку  ви відродитеся.

You cannot copy content of this page