fbpx

Овен -сумісність з іншими знаками. Овни отримують задоволення не тільки від результату, але і від процесу

ОВЕН (21.03 – 20.04)

Овен – перший знак зодіаку і типовий представник стихії вогню під заступництвом Марса, а тому представники цього знака – люди амбітні, активні, імпульсивні, честолюбні і відрізняються неабиякою енергією.

Будучи абсолютними лідерами по натурі, Овни відрізняються хоробрістю і самовідданістю. Символом знаку Овен є баран з загнутими рогами, що позначає енергію, силу і авторитарність.

Овни дуже цілеспрямовані. Крім того, домагаючись поставлених результатів, Овни отримують задоволення не тільки від результату, але і від процесу. Представники цього знака постійно знаходяться в русі, не завжди встигаючи аналізувати і виявляти гнучкість, а тому з легкістю беруть лише ті висоти, які здаються під натиском сили.

Овен вважається чоловічим знаком, одними з головних характеристик якого є брутальність і прагнення до панування. Прагнення керувати і контролювати для них важливіше навіть матеріальних благ. Сильними сторонами знака є підприємливість, хоробрість, активність, відкритість для нових ідей.

ЧОЛОВІК-ОВЕН

Яскравий, харизматичний, активний і самовпевнений, та відрізняється неабияким темпераментом. Овен завжди знаходиться в русі, створюючи навколо себе і своєї жінки особливу реальність яскравих емоцій, і перемог. Йому комфортно тільки в стані боротьби і гонки за перше місце.  Щоб сподобатися чоловікові – Овен, рекомендується бути загадковою, незвичайною, милою, а також готовою невпинно підкреслювати його унікальність.

ЖІНКА-ОВЕН

Яскрава, сильна, авторитарна і активна, з завищеною зарозумілістю, яка має постійну потребу бути незалежною. Жінка-Овен завжди знаходиться в русі, займаючись тисячею справ одночасно. На перший погляд вона здається сильною і байдужою до чоловіків, проте більше залежна від любові і романтики. За вдачею представниці цього знака оптимістки, щедрі натури. Жінка-Овен часто говорить те, що думає, не боячись образити співрозмовника. Будучи закоханими у представників протилежної статі жінка Овен цінує незалежність і гордість.

Сумісність ОВНА З ІНШИМИ ЗНАКАМИ

Сприятливі відносини:  Овен і Близнюки, Овен і Стрілець, Овен і Водолій. Найбільш вдалий союз складеться Овнів з Рибами, які з радістю віддадуть Овнам лідерство. Відносини з представником свого знака можливі, але тут першість буде у жінки-Овна. Найневдаліші союзи у Овнів складаються з практичними представниками знаків – Козерогом, Тельцем і Терезами, які здадуться занадто нудними, а також Львом, в боротьбі за лідерство з яким настають одні протиріччя.

Фото pixabay.com

You cannot copy content of this page