fbpx

Овни будуть захищати себе, а Риби переглянуть своє минуле: грошовий гороскоп на два тижні для всіх

Спеціалістами з області астрології  складено гороскоп для всіх знаків Зодіаку на період з 5 по 18 червня.

Нижче, можете дізнатися, що чекає на вас.

Овен

Овнам доведеться оборонятися, захищати себе, власні переконання і світогляд, довго сперечатися і навіть на підвищених тонах. Але ви зараз перебуваєте у досить хорошій формі, тож здатні переконати і таки перемогти.

Телець

Буде багато роботи і дуже мало часу, тому ви намагаєтесь не відволікатися на якісь побічні справи чи навіть на задоволення. І ви добре усвідомлюєте, що ніхто, крім вас, з цими завданнями не впорається, тож і працюєте і за себе, і за інших.

Близнюки

Гроші сьогодні будуть приємним бонусом, адже ви навіть не розраховували на ці кошти, та ще й у такій кількості. Втім, у вигляді матеріального заохочення можуть бути і якісь несподівані подарунки, сертифікати, акційні пропозиції.

Рак

Збільшується ймовірність потрапити на різні публічні та світські заходи, де ви перебуватимети на видноті, спілкуєтесь побільше з людьми.

Лев

Може відчуватися певний спад активності, коли хочеться більше розслаблятися, аніж працювати. Все, що вам хотітиметься, щоб вас ніхто не турбував.

Діва

Дівам у найближчі 14 днів краще розподілити обов’язки та відповідальність між колегами та партнерами, а не брати все на себе. Хай навіть вони пручатимуться і протестуватимуть, наділяйте їх додатковими повноваженнями, бо самі ви можете і не впоратися.

Терези

Приходять цікаві пропозиції, які здатні змінити напрямок вашої діяльності, та, зрештою, і все подальше життя. І ви будете дуже довго та серйозно аналізувати. що вам це принесе і чи виграєте ви від цих змін.

Скорпіон

Фінансові та бізнесові справи покращаться, ви уже підраховуєте свої прибутки, робите певні висновки, аналізуєте, що ви правильно зробили і як вам це вдалося. І зможете вже планувати і свої подальші дії, щоб розширити свій бізнес.

Стрілець

Покладіться на ваших друзів, просіть у них підтримки, як моральної, так і матеріальної . І цим Стрільці заодно зроблять перевірку свого найближчого кола, усвідомивши, хто їм справді друг, а хто – просто знайомий.

Козеріг

У найближчі два тижні у більшості Козерогів вірогідні знайомства з дуже цікавими людьми, які здатні вас приємно вразити. І ви настільки надихаєтесь цим спілкуванням, що можете навіть спробувати їх наслідувати, принаймні, деякі аспекти діяльності.

Водолій

Водолії зможуть несподівано отримати саме ті результати, на які вони розраховували, і навіть набагато кращі. І головна заслуга у цьому саме їх, а не обставин, які раптово склалися на їхню користь. І це стане поштовхом для представників знаку щоб діяти.

Риби

Присвятіть цей період перегляду минулого, проаналізуйте помилки, які ви допустили з тим, щоб зробити висновки і більше їх не повторювати. Також важливо визначити, що вам найкраще вдається і як вам вдасться досягти успіхів.

Фото, Олександри. 2023 р.

You cannot copy content of this page