fbpx

П’ять найщедріших чоловіків за знаком зодіаку

Стрілець

Представники цього знаку дуже щедрі, тож завжди можна розраховувати на приємну несподіванку. Справа тільки в тому, що за таку свою поведінку Стрілець — не корисливо, а безкорисливо — чекає від вас щирого замилування.

Стрільці люблять, щоб їх обожнювали. Любіть Стрільця від щирого серця? Тоді все у вас буде чудово. І ось ще. Майте на увазі, що представники цього знаку не дуже вміють рахувати. Робіть це за нього, якщо не хочете залишитись без гривні на завтра.

Козеріг

Чоловіки-Козероги готові до витрат, але тільки тоді, коли ви забезпечите їм домашній затишок. Крім того, Козероги не дуже довіряють жінкам, так що перш ніж розслабитися і отримати задоволення за їх рахунок, вам доведеться завоювати ту саму довіру.

Як ви це зробите, питання постає в грошах. Так чи інакше, не чекайте на особливу щедрість від Козерога на початку відносин — цукерково-буфетний період у вашому випадку буде досить бюджетним.

Овен

Щедрі чоловіки, але тільки в тому випадку, якщо вони мають до вас довгограючий інтерес. Вони не витрачатимуть гроші просто так, на «першу зустріч» — їм треба бути впевненими, що їхні вкладення окупляться. При цьому якщо вони вас щиро люблять, то, звичайно, «інвестуватимуть» з радістю і не думаючи, скільки саме вони на вас витрачають.

Скорпіон

Чоловіки-Скорпіони цінують свій час, цінують гроші, які зароблені важкою працею, і не бажають витрачати їх на будь-кого, просто так. Ці хлопці впевнені, що є цінністю самі по собі, а не за рахунок свого гаманця. Тож не потрібно намагатися скористатися їхньою щедрістю, Скорпіон виявить її лише тоді, коли вважатиме за потрібне.

І забудьте класичні прийоми на кшталт «ну котик» — Скорпіон відразу заморозить свої рахунки для вас. Скорпіони – щедрі чоловіки, але не варто орієнтуватися лише за знаком зодіаку, як кажуть, стежте за руками.

У сенсі за своєю поведінкою. Не переборщуйте.

Терези

Один із найщедріших знаків. Вони роблять подарунки, радують коханих, не рахують кожну копійку і не думають про наслідки. У цій казковій, чарівній ситуації є одне «але» — якщо ви живете з цим чоловіком і плануєте бюджет, то забудьте слово «плануєте»:

розплатою за чудово проведений вихідний стане відсутність грошей на рахунку на найближчий тиждень. Тож не факт, що подібна щедрість — гідність.

You cannot copy content of this page