П’ять щасливчиків Всесвіту, яким у 2022 році пощастить знайти кохання та влаштувати особисте життя

Діва

Діві потрібно бути особливо уважною до знайомств, які відбудуться у перший місяць нового року. Самотні представники цього знакe Зодіаку можуть не тільки знайти свою другу половинку, але й навіть вийти заміж (одружитися) вже до кінця 2022 року.

Улюблена людина стане не тільки вірним супутником по життю, а й талісманом, який приносить Удачу. Поруч із ним у Діви всі справи матимуть просто приголомшливий успіх. Це означає, що Діві пощастить у любові, а й у інших сферах життя.

Риби

Рибам опікується Юпітер і вперше за довгі роки він входить у настільки сильну астрологічну позицію, що Риб чекає успіх по всіх «фронтах». На самому початку року їх «накриє» багатство та кар’єрне зростання, а потім, ближче до літа, коли Риби вже будуть задоволені своїм життям, їм пощастить зустріти рідну душу.

Крім того, 2022 буде сповнений приємних сюрпризів. Риби можуть сміливо загадувати бажання та розраховувати на їх втілення у реальному житті.

Близнюки

Люди, народжені під цим знаком Зодіаку, зустрінуть Новий рік справді феєрично. Саме свято буде надзвичайним, веселим, яскравим і незабутнім! Таким буде весь рік.

Вже в першому кварталі зустрінеться людина, яка принесе не лише щирі та взаємні почуття, а й процвітання у справах, та радість у кожному дні.
Партнер допоможе Близнюкам здійснити все задумане раніше, втілити у життя всі внутрішні плани та прагнення.

Скорпіон

Самотні Скорпіони обов’язково зустрінуть свою другу половинку вже у другій половині 2022 року. А ті, хто вже перебуває у стосунках, переглянуть свою позицію в парі… Хтось ухвалить рішення розлучитися та шукати нове кохання, а хтось перейде на новий етап і одружиться.

Деяким Скорпіонам астрологи пророкують повернення у старі стосунки минулих років. У будь-якому разі представникам знака потрібно стати м’якшими і трохи менш егоїстичними. Найкращі місяці для укладення шлюбу – жовтень та листопад.

Телець

Телець дуже повільно приймає серйозні рішення, тому до шлюбу зазвичай минає кілька місяців, а то й років. 2022 стане тим самим часом, коли Тельці визначаться і точно зрозуміють, чи хочуть вони зі своїм партнером подальшого спільного життя або пора ставити остаточну точку і не тягнути кота за хвіст.

Самотні Тельці зустрінуть своє кохання дуже несподівано: цьому посприяє різкий і нетерпимий Уран. Почуття «зваляться», наче сніг на голову, і будуть дуже теплими, емоційними, яскравими та ніжними.

Цей гороскоп не є керівництвом до дії, він є лише поради астрологів. Ті представники названих знаків, які захочуть змінити своє особисте життя, можуть скористатися підказками. А ті, хто наголосить на роботі, за бажання так і проживуть весь рік з тим, що мають зараз.