fbpx

П’ять знаків Зодіаку, яким варто остерігатися лихого ока. Вони легко піддаються впливу магії

Овен

Непереможні Овни не вірять у силу вроків і лихого ока. Вони будуть сміятися з кожного, хто посміє оголосити про існування подібних речей. Однак представники цього вогняного знаку є головними жертвами недоброзичливців, які можуть принести в життя Овна чимало неприємностей.

Справа в тому, що внутрішня агресія цього знаку може обернутися проти свого власника. Ворогам Овна досить направити вже наявну негативну енергію в потрібне русло, і вона влучить прямо в ціль. У цьому випадку не працює принцип «хто не вірить, той захищений».

Близнюки

Близнюки дуже чутливі до впливу темних сил. На відміну від Овна, вони вірять у вроки та пристріт і навіть виявляють цікавість до дослідження таких питань. При спілкуванні з багатьма людьми Близнюки часто насичуються енергією, як доброю, так і поганою. Маючи запас сил, представники цього знаку стають відмінним джерелом поживи для «енергетичних вампірів». Близнюки реагують на будь-які зміни енергетичного фону, тому можуть почуватися погано.

Рак

Представники цього знаку твердо вірять у вроки. Вони готові купити будь-які амулети і талісмани, які б захистили їх від гніву ворогів. На жаль, в цьому випадку негативна енергетика «липне» до бідних Раків, які є ідеальними «жертвами» для людей, які люблять таке. Підозрілість і тривога Раків діють проти них. Якби у представників цього знаку накопичилася хоч частка впевненості, можливо, їхні справи трохи налагодилися б.

Терези

Терези не мають великих запасів енергії. Ці люди відчувають на собі негативний вплив сторонніх людей. Терезам часто важко протистояти негативному потоку, оскільки їм не вистачає для цього впевненості в собі. Представники цього знаку не можуть спілкуватися з заздрісниками і важкими людьми, які будуть підживлювати їх енергією. Терези особливо легко піддаються приворотам і ритуалам тяжіння. Тому їм варто бути обережними у спілкуванні з протилежною статтю.

Риба

Риби – неперевершені майстри магічних наук. Ці люди знають про такі речі все і захоплюються ними. Насправді іноді самі Риби використовують любовні заклинання, щоб прив’язати людину до себе. Однак представники цього знаку не захищені від негативної енергії і часто потрапляють під її вплив.

You cannot copy content of this page