П’ятірку знаків Зодіаку чекають любовні пригоди наприкінці зими

Телець

У любовні сіті під кінець зими потраплять Тельці. Для багатьох із них почнеться період кохання та романтики, який триватиме досить довго і навіть має непогані перспективи одружитися.

Шукати нове кохання більшості Тельців не доведеться, адже воно вже поряд з ними і досить просто придивитися до свого оточення, щоб знайти відповідну пару.

Єдина порада, яку хочеться дати Тельцям – дайте партнеру більше свободи. Ревнощі і нахили власника призведуть до швидкого розриву, але в створення нових відносин може піти дуже багато часу й душевних сил.

Близнюки

Не застраховані від кохання Близнюки. Наприкінці зими на їхньому горизонті може з’явитися хтось із розряду колишніх.

Тут немає нічого страшного, просто іноді можна почати спочатку, але для цього слід згадати і проаналізувати свої колишні помилки і намагатися їх уникати. Деяким Близнюкам пощастить, і вони зустрінуть саме нове кохання.

Спеціально для них зірки приготували безліч відповідних можливостей для знайомства – не прогавте, інакше будьте животіти на самоті як мінімум до літа.

Скорпіон

Влучно потрапить Амур у Скорпіонів. Їх може чекати справжнє, чисте і перспективне кохання, а може й скороминущий роман, який вони через роки навіть і не згадають.

Тут варто розглядати індивідуально. Для багатьох кінець зими – це період виходу зі сплячки, час активних пошуків нового, взаємного кохання. Саме такі Скорпіони можуть розраховувати на довгі відносини, особливо якщо раніше вони були самотні досить довго.

Недовгі роман може статися у тих, чиї почуття до нинішнього партнера порядком охолонули і зустрічі відбуваються швидше за звичкою, ніж любов’ю.

Козеріг

Сильне почуття можуть випробувати емоційні Козерога. Для них кінець зими буде найбільш підходящим, щоб знайти, для себе нове кохання. Роман, що закрутився, може вже ближче до осені перейти в законний шлюб.

При виборі пари особливо варто звернути увагу на людей, народжених навесні або восени. Такий союз проіснує довго і обіцяє спокійне розмірене життя.

Щоправда, будуть серед Козерогів і ті, хто заведе недовгий роман і дізнається, що таке зрада і зрада. Тому при виборі пари слід виявити розбірливість.

Риби

Завжди готові до любовних пригод Риби. У амурних справах вони справді почуваються у своїй стихії. Наприкінці зими на них чекає новий роман, а в когось вийде навіть не один.

Не варто намагатися всидіти на двох стільцях, нічого хорошого це не принесе. По-справжньому щасливими будуть ті, хто виявиться, вірним своїй другій половинці, незалежно від ситуації. Це зробить союз лише міцнішим.