Пари цих знаків Зодіаку не мають нічого спільного, але їх неможливо розірвати, вони притягуються один до одного, як магніти

Протилежності притягуються! Пари цих знаків Зодіаку не мають нічого спільного, але їх неможливо розірвати. Давайте дізнаємося, за якими ознаками складаються такі любовні пари.

Овен і Терези

Терези – справжні миротворці, і Овен любить говорити іншим все, що думає про них прямо в обличчя. Тому, маючи стосунки з Терезами, Овен починає вчитися думати, перш ніж щось сказати. А Терези захоплюються безстрашністю, яка властива Овнам.

Крім того, якщо Терези помітять, що Овен поводиться з ними несправедливо, вони повинні негайно повідомити про це. Саме тому Овен-Терези вважаються ідеальним супутником життя. Тому що, зрештою, вони обоє не бояться слідувати тому, що вважають правильним.

Телець і Скорпіон

Мабуть, це найсильніша і темпераментна пара знаків Зодіаку. Ці двоє вчать нас, що ми можемо любити одне одного, жертвуючи для цього всі свої сили та енергію. Водяний знак і земний знак разом утворюють потужну команду. Їхній пріоритет – конфіденційність їхнього життя.

Загалом вони складають чудову пару з двох лідерів. Вони насолоджуються сімейним життям, будують кар’єру, демонструють чудеса працьовитості, але найчастіше в житті люблять одне одного.

Козеріг і Рак

З цих двох завжди виходить працьовитий і могутній дует. Козеріг зазвичай трудоголік, а людина, народжена під знаком Рака, емоційна. Таке поєднання землі і води дуже продуктивне, тому що Рак із задоволенням залишає лідерство своєму партнеру.

Обидва цінують такі риси, як практичність, працьовитість і любов робити найпростіші речі в житті. Ці два старанні знаки складають наймилішу пару Зодіаку.

Риби і Діва

Риби – найемоційніший знак Зодіаку, а ось Діва, навпаки, виділяється стриманістю або принаймні справляє таке враження. Тому у стосунках з Рибами Діва вчиться без страху проявляти ті емоції, які іноді хоче приборкати.

Риби допомагають Діві отримати емоційну стабільність. Вони здатні без проблем спілкуватися навіть на найделікатніші теми – особливо з дійсно близькими людьми. Діва допомагає Рибам виконувати їхні бажання. Діва живе за планом і завжди цілеспрямована, а Риби вагаються і воліють плисти за течією. Тому ці знаки утворюють чудову пару.