fbpx

Перед святами Іван повернувся з заробітків, вони цього разу вирішили зробити хитріше. Накинулися на нього відразу після його приїзду, забрали зароблені гроші і купили квартиру

Майже 5 років зустрічалася з хлопцем, планували в цьому році весілля. Мені 26 років, Івану 28. З одруженням ми так довго чекали бо Іван часто їздить на заробітки. І часу спланувати весілля у нас не вистачало. Яжила в містіа, а він  в селі . Спочатку у мене склалися непогані відносини з його батьками, часто приїжджала, відзначала з ними свято, але одного разу сталася неприємна ситуація, яка змінила все в іншу сторону.

Я мила посуд після вечері, а Іван зробив зауваження, що необхідно помити брудний  стіл. Покрутившись, я зрозуміла, що жодної відповідної ганчірки під рукою немає, запитала, чим я маю це зробити? Відповідь мене вразила: «А ось тієї ганчіркою, якою ти щойно мила посуд». Я здивувалася: «Вона ж брудна». «У нас так прийнято», – почула.

Варто сказати, що його батьки наполягали, щоб я жила з ними в селі, в одному будинку, мовляв, ми так жили і ви повинні. Вони обоє вже не працюють, Іван по пів року вдома не буває, тобто по суті це я повинна жити з ними. І як він мені тоді сказав, що спочатку треба б прийти в будинок пожити рік, батьки на мене подивляться, як я буду тягнути будинок, город, худобу і ще й свою роботу в школі, і тоді вони вирішать, чи одружиться він зі мною. Я йому тоді сказала на цій кухні, що так справа не піде. Так, приводили в старі часи дівчину в будинок батьків, але в якості дружини, а не випробувальної домробітниці на рік.

Мабуть, чи я голосно говорила, або літо і вікна були відкриті, але його мати у дворі почула цю розмову. З цієї хвилини і почалися проблеми. Вона взялася за сина з вимогою негайно кинути мене. Він відмовився. Тоді перейшла до активних дій. Почала розпускати про мене чутки по селу, а вони плавно перетекли в моє невелике місто.

Зверталася до мене в школу, в якій я працюю, мовляв, я не повинна бути вчителькою, бо не гідна. Добре, що хоч адміністрація не сприйняла серйозно її слова, бо в мене на роботі хороша репутація.

Дивлячись на все це, Іван сказав, що поїде жити в місто зі мною. Вони це сприйняли так, як ніби це я його налаштувала проти них. Адже батьки Івана ніде не працюють і єдиним джерелом доходів для них є їхній син. А якщо він переїде до мене, то вони втратять фінансування, а цього допустити вони не могли. Нещодавно у мене був день народження. Це було доброю нагодою нам помиритися, але батьки Івана не подзвонили і не привітали, хоча я їх запрошувала. Але слухавки від мене вони не взяли, на моє повідомлення теж не відреагували. А потім чомусь говорили, що очікували від мене, що я вийду з ними на контакт. Який контакт вони хотіли, не розумію?

Перед святами Іван повернувся з заробітків, вони цього разу вирішили зробити хитріше. Накинулися на нього відразу після його приїзду, забрали зароблені гроші і купили квартиру, яку оформили на себе. Природно, цього я вже не стерпіла, ми розлучилися. Хоча обоє відчуваємо, що були половинками одного цілого.

Зараз я одна і не впевнена, чи я все правильно зробила. Але з іншої сторони, якщо вони вже взялися за мене, життя б не дали, і справа тут зовсім не в ганчірці, якою я не витерла стіл, а в тому, що відмовилася жити за їхніми правилами. Але все-таки десь в глибині душі я іноді задаю собі таке питання: «А чи могла я щось змінити, якби стрималася в той момент? Чи це той тип людей, яким нічого не доведеш».

Фото спеціально для osoblyva.com

You cannot copy content of this page