fbpx

Передбачення карт Таро на 20-23 лютого: для когось це буде дуже вдалий час

Овен

Карта перевернута Королева Пентаклів говорить про те, що Овни відчуватимуть сильну тривогу з якоїсь нагоди, почнуть переживати. З’явиться відчуття, що щось йде не так, як потрібно. Таролог порадила вірити своїй інтуїції, бо вона не підведе та вкаже вірний шлях.

Телець

Перевернутий Туз Кубків говорить про те, що період стане початком чогось нового. Тельцям захочеться зробити все правильно і отримати добрі результати. Однак при цьому нічого не виходитиме, все стане валитися з рук. Зрештою, швидше за все, доведеться просто відкласти вирішення важливих завдань на більш сприятливий період.

Близнюки

Перевернута Шістка Жезлів говорить про те, що період виявиться емоційним. Близнюки зіткнуться з ревнощами або іншими сильними емоціями. Поруч буде людина, яка має те, що потрібно Близнюкам. Таролог радить нічого не підписувати і бути подвійно обережними весь тиждень, щоб не потрапити до негараздів.

Рак

Перевернута Трійка Кубків говорить про здобутки. Ракам належить вирушити в якусь подорож. Причому може бути як фізичною, і творчою. Потім має бути цікава робота, яка принесе велике задоволення. Можна буде насолодитися результатами своєї праці.

Лев

Королева Жезлів – це помічник Лева. Вона може прийти як у образі чоловіка, і жінки, допомогти, направити у правильне русло. Швидше за все, помічником виявиться давній близький друг, який прагне благородних цілей. Ця людина покаже Левам, що таке справжня дружба.

Діва

Перевернутий Ієрофант свідчить, що Дівам доведеться стиснути свої зуби. Іншими словами, треба буде пригальмувати у якійсь справі. Представники знаку мають якусь важливу мету. Для її досягнення доведеться комусь догодити, підлаштуватися під якогось персонажа. Діви саме так і вчинять.

Терези

Карта Закохані – це добрий знак. Вона говорить про те, що в серці Терезів є сильна любов до когось. Є велике бажання дізнатися про симпатичну людину більше. Карта говорить про успіх у амурній сфері життя. Романтичні вечері вкажуть шлях у майбутнє із партнером.

Скорпіон

Перевернута Дев’ятка Жезлів говорить про суперечки із колегами. Обстановка на роботі буде напруженою. Карта говорить про різкі слова та інші не найприємніші моменти. Крім того, на Скорпіонів чекає якесь розчарування.

Стрілець

Дев’ятка Кубків говорить про те, що Стрільці відстоюватимуть свою думку і тим самим сильно когось образять, ображають. Проте представники знаку вважають, що вони мають рацію. У пошуках істини Стрільці дізнаються, що не всі люди хочуть йти з ними одним шляхом.

Козеріг

Перевернутий Лицар Пентаклів говорить про бездіяльність. Козероги переживуть таку ситуацію, коли не знатимуть, що далі робити і куди йти. В результаті вони почнуть бунтувати. Але нідочого хорошого це не призведе.

Водолій

Перевернута П’ятірка Жезлів попереджає, щоб Водолії були пильні протягом усього тижня. Хтось в оточенні захоче ошукати представників знаку. Таролог не радить довіряти цим людям. Потрібно показати їм хто головний, і не підкорятися.

Риби

Карта Паж Жезлів вказує на якогось знайомого, який поводитиметься непорядно. Це засмутить Риб, але в той же час відкриє їм очі на те, що являє собою ця людина. Таролог порадила більше не зв’язуватися з цим знайомим і викреслити його з кола свого спілкування.

You cannot copy content of this page