fbpx
Гороскоп

Передбачення карт Таро на 2022 рік: для кого він стане особливо щасливим, а для кого часом випробувань

Овен (21 березня – 19 квітня)

Карта – Колісниця, у прямому положенні. Ця карта передбачає істотне просування вперед у всіх сферах життя. Овнів цього року очікує великий зліт у кар’єрі, необмежені можливості у творчості та фінансові успіхи. Вільні Овни можуть зустріти свою другу половинку. Але при цьому важливо залишити у минулому всі сумніви та діяти впевнено.

Телець (20 квітня – 20 травня)

Карта – Імператор, у прямому положенні. Ця карта закликає почати робити всі задумані справи не відкладаючи, відстоювати своє лідерство, реалізовувати амбіції, будувати далекосяжні плани. У Тельці все вийде, якщо вони будуть розважливі, дисципліновані і відповідальні у прийнятті важливих рішень. Але при цьому потрібно піклуватися про всіх членів сім’ї.

Близнюки (22 травня – 21 червня)

Карта – Смерть у перевернутому положенні. Не варто лякатися цієї карти – вона лише говорить про те, що вам доведеться позбутися всього старого, непотрібного, що зжило себе і постійно тягне на дно, а своє життя почати будувати за новим розкладом. Життєві зміни відбуватимуться повільно та болісно, ​​але ваше прагнення вперед допоможе все подолати. Намагайтеся більше відпочивати та набиратися сил.

Рак (22 червня – 22 липня)

Карта – Самітник, у прямому положенні. Ця карта хоч і символізує самотність, але Раки не залишаться наодинці зі своїми проблемами. У їхньому житті незабаром з’явиться учитель, який викладе найважливіші уроки. Ви матимете час, щоб їх осмислити на самоті, прийняти правильне рішення і почати рухатися в потрібному напрямку.

Лев (23 липня – 22 серпня)

Карта – Мир, в перевернутому положенні. Вона означає лінь і бездіяльність, і попереджає Лева, що йому не варто розраховувати на сприятливі зміни у своєму житті, якщо він не захоче зробити для цього жодних активних дій і не виходитиме зі своєї зони комфорту. Тільки наполеглива праця протягом усього року може дати очікувані результати.

Діва (23 серпня – 22 вересня)

Карта – Закохані, у прямому положенні. Тлумачення цієї карти полягає у попередженні про випробування, які належить пройти Діві. В особистому житті вона може опинитися перед непростим вибором, але всеосяжне почуття любові допоможе їй впоратися з будь-якою ситуацією. У професійній сфері, можливо, доведеться щось змінювати, але ці зміни будуть сприятливими.

Терези (23 вересня – 22 жовтня)

Карта – Диявол, в перевернутому положенні. Ця карта попереджає про можливі спокуси у життєвих справах, які можуть завести в глухий кут. Але завдяки її перевернутому положенню, Терезам вдасться обійти всі перешкоди і вийти на пряму дорогу, що веде до успіху. Важливо зберігати впевненість у своїх силах та уникати спілкування з токсичними людьми.

Скорпіон (23 жовтня – 21 листопада)

Карта – Маг, у прямому положенні. Карта є провісником добрих подій. Вона говорить про сильну особистість, якій під силу подолати всі труднощі і повністю змінити ситуацію на свою користь. Скорпіона в новому році чекає успіх у всіх сферах діяльності, фінансова незалежність та набуття особистого благополуччя. Для цього йому не доведеться битися головою в стіну, досить просто візуалізувати свої бажання.

Стрілець (22 листопада – 21 грудня)

Карта – Зірка, у прямому положенні. Ця карта символізує позитивні трансформації та позитивні зміни у житті. Стрільці стануть справжніми щасливчиками, яким Всесвіт подарує щедрий подарунок у вигляді великих успіхів у професійній діяльності, потужних фінансових потоків та сприятливих змін у особистому житті. Однак важливо приймати ці подарунки з подякою, не виявляючи гордині.

Козеріг (22 грудня – 19 січня)

Карта – Блазень, у прямому положенні. Ця карта захоплюватиме Козерогів на пошуки нових пригод та незвіданих доріг. Не варто боятися експериментувати та ризикувати, успіх цього року буде на вашому боці. Вам належить освоїти нові навички та навчитися приймати спонтанні рішення, орієнтуючись виключно на свою інтуїцію. Від цього ви лише виграєте.

Водолій (20 січня – 18 лютого)

Карта – Башта, в перевернутому положенні. Ця карта віщує руйнування ідеалів, старих установок, врегулювання конфліктів і початок процесу змін на краще. Водолію слід прислухатися до своєї інтуїції і не зневірятися у критичних ситуаціях. Новий рік принесе багато нових перспектив і переконає вас, що терпіння завжди винагороджується.

Риби (19 лютого – 20 березня)

Карта – Місяць, у перевернутому положенні. У карті приховано попередження про небезпеку, на яку Рибам слід звернути увагу. Цього року не варто ризикувати, важливо прислухатися до інтуїції та тверезо розраховувати свої можливості. Рішення слід приймати виважено, але не занурюватись із головою у власні страхи. У особистих стосунках будуть покращення, ви зможете зміцнити свій союз.

You cannot copy content of this page