Передбачення карт Таро на 24 жовтня: кому зі знаків Зодіаку потрібно бути уважними до себе аби спіймати удачу

ОВЕН – Пустельник

Ця карта Таро позначає добровільно обрану самотність. Ймовірно, ви дуже втомилися від постійного перебування серед натовпу людей, тому підсвідомо хочете віддаленості від соціуму. Овнам гороскоп пророкує самокопання, але все ж це допоможе розібратися в собі. Вам варто зайнятися внутрішнім дослідженням самого себе, своїх думок і планів на майбутнє.

РАК – Паж кубків

Пажі в Таро – символ навчання, нових знань і цінного досвіду. Паж Кубків передбачає, що ви саме сьогодні відкриті для уроків і духовного переродження. Якщо обставини навколо вас не вселяють надію на те, що все буде добре – підійдіть до ситуації більш конструктивно. Ви готові черпати натхнення з усіх доступних джерел, тому намагайтеся вбирати в себе все те нове, про що раніше не знали, а також не бійтеся робити те, що виходить за рамки вашого сприйняття.

СКОРПІОН – Десятка пентаклей

Десятка пентаклей в розкладі на сьогодні для Скорпіонів позначає карту успіху. Це, мабуть, найбільш вдала картина, яка могла намалюватися в цей день перед представниками цього знаку. Гороскоп радить: укладайте вигідні угоди, робіть ризиковані ставки і радійте своєму успіху. Він неодмінно прийде до вас, як тільки ви зробите правильний вчинок. Більш того, доля сама пришле вам знак, коли потрібно діяти.

КОЗЕРІГ – Двійка кубків

Двійка кубків в розкладі Таро для Козерогів є картою гармонії і душевного спокою. Вона символізує такі світлі процеси, як дружба, взаємна симпатія, прихильність і глибоку повагу. Ви перейметеся цими речами і будете цілий день немов витати у хмарах. Душевна легкість і творчий настрій допоможуть вам без докорів сумління прийняти життєво важливе рішення, про яке ви ніколи не пошкодуєте.

ВОДОЛІЙ – Туз жезлів

Туз жезлів, що випав вам у розкладі, дає надію на благополучний результат будь-якого починання. Ця карта передбачає стабільний і гармонійний розвиток ситуації, а також попереджає про те, що за будь-яку справу варто братися тільки тоді, коли ви впевнені в серйозності своїх намірів.