Передбачення карт Таро на липень: прогноз допоможе знакам Зодіаку знайти шлях до щастя і не оступитися через поспішні дії

Овен

Аркан «Закохані» вказує Овнам на необхідність визначитися з подальшими планами і зробити вибір на користь очевидних переваг. За цією карткою малі жертви окупляться в майбутньому, тому Овнам не варто сумніватися.

Карта «Сонце» в розкладі на середину липня вказує на досягнення поставлених завдань, набуття щастя і зміни на краще. Аркан символізує позитивний настрій і готовність парної боротьби за своє благополуччя.

По карті «Правосуддя» Овни повинні бути чесними і уважними. Гра за правилами приведе до нових вершин, а спроба схитрувати неминуче призведе до роботи над помилками, що віднімає час і сили.

Телець

Аркан «Маг» вказує Тельцям на можливість змінити життя на краще, якщо слухати своє серце і не боятися змін. За цією карткою шлях чистий, і якщо набратися сміливості і зробити перший крок, нові можливості не змусять себе чекати.

По карті «Мир» Тельці можуть бути впевнені в тому, що шлях чистий, і попереду чекають тільки позитивні зміни. Карта говорить про можливість вирішити труднощі та розбіжності, щоб стосунки з оточуючими людьми приносили радість.

Позитивна карта «Сонце» говорить про тріумфальну перемогу. Аркан обіцяє прекрасне завершення місяця, заслужену нагороду і повноцінний відпочинок. Тельцям залишається лише радіти кожному дню і не боятися впускати зміни в життя.

Близнюки

Аркан «Імператор» відкриває липень, вказуючи Близнюкам на необхідність приймати мудрі рішення. Чесна боротьба і вміння працювати в команді принесуть нові успіхи і допоможуть створити незаперечний авторитет.

«Сонце» в розкладі – карта перемоги і фінансового благополуччя. По ній Близнюкам належить отримати нагороду і насолодитися заслуженим відпочинком, щоб набратися сил і продовжити шлях до нових вершин.

По карті «Мир» Близнюки можуть сміливо йти до своєї мрії. Шлях буде чистий, якщо довіряти своїй інтуїції і не звертати з обраного шляху. Набуття гармонії з собою і зовнішнім світом допоможе стати щасливішим.

Рак

Аркан «Смерть» обіцяє Ракам неминучі зміни, які вже давно назрівали. Порада карти – не чинити опір тому, що відбувається, щоб не упустити нових можливостей. Прощання з минулим пройде легше, якщо відпускати його вчасно.

Карта «Сила» говорить про спритність та вмінні, які допоможуть Ракам досягти нових вершин. Аркан вказує на необхідність діяти, не втрачаючи часу, щоб не упустити можливостей, дарованих долею.

«Дурень» в розкладі – карта, яка застерігає Раків. З цього Аркану навіть в затишшя може ховатися буря, тому так важливо слухати своє серце і бути готовими до активних дій. Халатність і неуважність призведуть до проблем.

Лев

По карті «Імператриця» Левам не важко залучити в життя позитивні зміни. Аркан вказує на ріст і розвиток, коли кожен крок повинен бути обдуманий. Поспіх може призвести до неприємностей.

По карті «Верховна жриця» Леви зможуть отримати необхідну інформацію, якщо будуть покладатися на своє чуття. В кінці місяця важливо слухати тільки себе, вчитися відокремлювати правду від брехні і не довіряти випадковим людям, щоб уникнути проблем.

Аркан «Помірність» говорить про необхідність сповільнитися, знайти в собі сили для боротьби зі страхами, які заважають розвитку і щастю. Карта обіцяє нові успіхи і сприятливе вирішення проблем, якщо діяти розважливо.

Діва

Карта «Імператор» вказує Дівам на можливість змінити хід подій на свою користь. Для цього важливо дотримуватися правил і покладатися на свої кращі риси. Аркан символізує владу, розпорядитися якою потрібно з розумом.

Аркан «Смерть» вказує на неминучі зміни, і в середині липня Дівам важливо залишити в минулому все, що застаріло. Прощання з минулим дасть стимул для нових досягнень і розвитку та відкриє двері в щасливе майбутнє.

По карті «Імператриця» в кінці липня Діви зможуть знайти гармонію у стосунках з близькими або колегами. Аркан обіцяє зростання довіри, і Дівам важливо не поспішати, щоб не зробити необачних кроків.

Терези

Аркан «Ієрофант» закликає Терезів почати липень першорядних завдань, скорегувати плани, щоб займатися осмислено працею. Так вийде зосередитися і в найкоротший термін досягти нових висот.

«Закохані» в розкладі – карта вибору, по якій Терезам належить зробити вибір. Аркан вказує на приємні перспективи, якщо довіряти своїй інтуїції і не боятися приступати до вирішення складних питань.

Аркан «Диявол» попереджає Терезів про можливі труднощі. З цього Аркану важливо залишатися чесними і не намагатися хитрувати, щоб не потрапити в пастку через власну недалекоглядність.

Скорпіон

Аркан «Сонце» вказує на сприятливий початок липня. Скорпіонам не варто боятися, адже попереду немає перешкод для досягнення нових цілей. За цією карткою важливо використовувати знання і досвід, щоб прийняти правильні рішення.

По карті «Верховна жриця» Скорпіонам не можна поспішати. Аркан вказує на швидкі зміни, які будуть на краще, якщо вміти вичікувати і слухати своє серце. Внутрішній голос підкаже момент для активних дій.

В кінці місяця по карті «Повішений» Скорпіонам належить пропрацювати помилки і розібратися з відкладеними раніше питаннями. Аркан говорить про неможливість руху вперед, поки перепони не зникнуть зі шляху.

Стрілець

Карта «Помірність» закликає Стрільців почати місяць не з активних дій, а з міркувань. З цього Аркану важливо знайти внутрішній баланс, щоб не помилитися і прийняти вірне рішення, яке призведе до нових успіхів.

Карта «Імператор» вказує Стрільцям на можливість здобути владу, однак діяти треба обережно, щоб необачні вчинки не призвели до неприємностей. З цього Аркану мудрі рішення приведуть до успіху.

«Ієрофант» в розкладі – карта, яка вказує на доленосну зустріч, коли Стрільці зможуть знайти мудрого наставника і з його допомогою розібратися зі складними завданнями, які заважали просуванню вперед.

Козеріг

Аркан «Місяць» вказує Козерогам на необхідність розпочати боротьбу зі страхами і сумнівами, які закривають шлях до щастя. За цією карткою необхідно досягти згоди з собою, щоб не піддаватися паніці і сумнівам, що руйнують життя.

Карта «Смерть» вторить Аркану «Місяць» і закликає Козерогів попрощатися з усім, що заважає рухатися вперед. З цього Аркану позитивні зміни не змусять себе чекати, якщо бути до них готовими.

Карта «Імператор» символізує прорив, однак для того, щоб досягти успіху, Козерогам важливо діяти згідно доводів розуму.

Водолій

Липень розпочнеться для Водоліїв з карти «Сонце». Цей Аркан говорить про час, коли будь-які перешкоди будуть по плечу, і якщо Водолії не будуть зволікати, вони зможуть досягти запаморочливих успіхів.

Карта «Імператор» говорить про зростаючу довіру, яку важливо виправдати. Водолії зможуть знайти однодумців і досягти успіхів в командній роботі, а також очолити колектив і заробити відмінну репутацію, якщо будуть діяти мудро.

«Імператриця» в розкладі – карта, яка вказує на швидку перемогу. Досягти її вийде в тому випадку, якщо покластися на долю і не намагатися прискорити плин часу. Все трапиться вчасно, якщо мати витримку і не робити необачних вчинків.

Риби

Аркан «Імператор» закликає Риб не боятися відповідальності і мудро правити своїм життям. За цією карткою успіх не змусить себе чекати, якщо вірити в свої сили і залишити позаду ілюзії, що заважають розгледіти справжній стан справ.

По карті «Правосуддя» Рибам важливо діяти чесно і не намагатися обдурити долю. Аркан обіцяє ріст і розвиток. Якщо діяти відповідально, кожен крок буде наближати до нових успіхів.

Аркан «Мир» говорить про досягнення. За цією карткою Риби зможуть знайти своє місце під Сонцем, вирішити важкі питання і здійснити заповітну мрію.