Передбачення карт Таро на наступний тиждень: на деякі речі потрібно особливо звернути увагу

Овен

Карта перевернута Сімка Мечів говорить про те, що Овни спробують втілити в життя якусь ідею. Проте вони зіштовхнуться зі суперечками з боку колег, якісь деталі їх не влаштують. Варто підготувати аргументи, щоб зуміти розвивати проект далі й більше не стикатися з непорозумінням оточуючих людей. Карта свідчить, що слід вислухати думку інших, і навіть вказує на колективну роботу.

Телець

Четвірка Жезлів говорить про те, що стосунки з оточуючими людьми будуть добрими. Нерозуміння не повинні виникнути на тижні. Люди поділятимуть інтереси Тельців. Таролог зауважила, що можна планувати майбутнє, подумати, куди переїхати, якщо є можливість. Можна також влаштувати сімейні посиденьки.

Близнюки

Верховна Жриця вказує на те, що мудрість Близнюків стане у нагоді багатьом оточуючим людям протягом усього тижня. Варто допомогти їм і дати слушну пораду. Проникливість допоможе зрозуміти, з ким із оточення слід бути обережнішими. Таролог порадила попередити про можливі негаразди.

Рак

Карта Суд говорить про те, що Раки ухвалять якесь важливе рішення, яке дозволить їм рухатися вперед. Раніше вони не знали, як вчинити, і це мучило представників цього зодіакального сузір’я. Почуття справедливості буде загострене. На тижні Раки почуватимуться впевненішими.

Лев

Карта Зірка вказує на те, що після періоду депресії Леви знову будуть упевнені в собі. Представники знаку раніше багато втратили, що змушувало їх сумувати. Проте негаразди не змогли зламати Левів. Все зміниться в добрий бік.

Діва

Перевернута Імператриця говорить про те, що Діви зроблять якийсь вчинок, який піде на користь не лише їм, а й оточуючим людям. Вдасться відсвяткувати чергову перемогу. На наступному тижні Діви піднімуть келих за те, що змогли досягти своєї мети.

Терези

Карта Сила попереджає, що знадобляться досвід, знання та терпіння. Таролог радить Терезам зібрати свою волю в кулак, щоб довести свій професіоналізм. Можливо, доведеться вдатися до ризику. Однак цей вчинок оцінять навколишні люди.

Скорпіон

Король Пентаклів говорить про те, що Скорпіонам вдасться вирішити якесь завдання на роботі. Доведеться прийняти рішення, яке вплине як на представників знаку, так і на оточуючих людей. Скорпіони вчинять правильно, що спричинить повагу людей. Інтелект врятує становище.

Стрілець

Карта Паж Кубків говорить про те, що Стрільці займатимуться якоюсь справою, яка їх давно хвилює. При цьому Стрільці не прагнутимуть показати, що вони є експертами в цьому питанні. Інтерес призведе до якихось знань у майбутньому, які ще неодноразово знадобляться.

Козеріг

Перевернута Двійка Мечів говорить про те, що Козероги захочуть когось обдурити. Раніше вони брехали собі та якійсь людині. Тепер це доставлятиме їм муки. На тижні, швидше за все, представники знаку проговоряться і самі себе здадуть. Бути чесним – значить позбавити себе болю.

Водолій

П’ятірка Кубків говорить про якусь втрату минулого, а також про надію в майбутньому. Таролог порадила Водоліям вірити у світле майбутнє. Карта просить забути все негативне та відпустити погані думки. Потрібно адаптуватися до того, що відбувається зараз.

Риби

Карта Диявол говорить про те, що Риби стануть центром негараздів. Переважатимуть такі риси, як грубість, ворожість, нетерпимість. Таролог порадила стримувати негатив та контролювати свої емоції. Риби не мають права ображати оточуючих, а інакше лиха не оминути.