fbpx

Передбачення карт Таро на період з 14 по 20 червня: прийдешній тиждень червня принесе безліч позитивних подій, якщо дізнатися заздалегідь про них, нічого не пропустите

Підказки старших Арканов дозволять Знакам Зодіаку скласти план дій і без праці залучити в життя потрібні зміни. Не варто забувати і про внутрішній голос, який допоможе правильно витлумачити ті чи інші застереження, а також зіставляти поради з реальними подіями з життя.

Овен

Новий тиждень почнеться для Овнів з вибору. Аркан «Закохані» закликає бути пильними і не поспішати з висновками, адже прийняте рішення скасувати не вдасться. Овнам важливо слухати внутрішній голос, щоб вибрати правильний шлях до процвітання.

Аркан «Диявол» несе в собі застереження: Овнам не можна потурати слабкостям, щоб не стати заручниками своєї необачності. Аркан не обіцяє проблем в тому випадку, якщо діяти згідно доводів розуму і не йти на поводу у сьогохвилинних примх.

Аркан «Суд» завершує тиждень, вказуючи Овнам на сприятливий час для здійснення прориву. Успіх не змусить себе чекати, якщо діяти чесно і не піддаватися на провокації. Емоції також краще відключити, щоб вони не заважали здійсненню задуманого.

Телець

Аркан «Правосуддя» закликає Тельців почати тиждень без поспіху. За цією карткою важливо зважувати кожен крок, щоб не помилитися і в майбутньому не пожинати гіркі плоди власної необачності.

Аркан «Мир» говорить про сприятливий час, коли на шляху Тельці не буде перешкод. За цією карткою запросто вирішуються складні питання, відбувається розуміння ситуації, і Тельці зможуть побачити напрямок, в якому варто рухатися для залучення успіху.

По карті «Ієрофант» Тельці зможуть знайти мудрих наставників, за допомогою яких вийде вирішити складні питання, позбутися сумнівів і залучити позитивні зміни. Порада карти – відокремлювати важливе від наносного, щоб не витрачати час на нічого не значущі справи.

Близнюки

По карті «Верховна жриця» Близнюкам варто почати тиждень з вправ, що розвивають інтуїцію. Внутрішній голос допоможе уникнути проблем і вчасно почати діяти, щоб швидко досягти поставленої мети.

Аркан «Вежа» попереджає про різкі зміни, коли Близнюкам належить переглянути свої плани, відмовитися від застарілих ідей і не чинити опір тому, що відбувається. Карта вказує на крах ілюзій і неминучу зміну світогляду.

«Правосуддя» в розкладі – карта, яка вказує на те, що Близнюки пожнуть результати своєї праці. Чи будуть вони позитивними або такими, що розчаровують – залежить від поведінки і чесності Близнюків в недавньому минулому.

Рак

Аркан «Дурень» відкриває тиждень, і по цій карті Ракам не варто ставитися до всього занадто серйозно. Карта описує ситуацію, коли важливо подивитися на справи з нового ракурсу, дозволити собі бути креативними, але при цьому помічати деталі, щоб виконати все на вищому рівні.

В середині тижня по карті «Смерть» Ракам належить впустити в життя зміни. Аркан закликає не тягнутиза собою минуле, яке буде заважати новим досягненням і гальмувати на шляху до нових успіхів.

«Помірність» в розкладі на кінець тижня – карта, яка закликає Раків у всьому дотримуватися рівноваги. Сильні емоції і поспішні висновки будуть згубними для успіху, тому важливо думати, перш ніж діяти.

Лев

Аркан «Колісниця» закликає Левів почати тиждень активно і не боятися втілювати в життя сміливі ідеї. За цією карткою сил і умінь буде досить для того, щоб ідеї стали реальністю.

Карта «Повішений» описує ситуацію, коли Леви не зможуть продовжити розпочату справу. З цього Аркану важливо на час зупинитися, щоб оцінити ситуацію, усунути неточності або відкласти роботу, переключившись на інші справи.

В кінці тижня по карті «Пустельник» у Левів буде час для того, щоб влаштувати собі перерву. Карта вказує на можливість на час ізолюватися від усього, що заважає роздумам, відпочинку і відновлення сил.

Діва

Карта «Смерть» відкриває тиждень, закликаючи Дів попрощатися з минулим і впустити в життя зміни. Аркан описує ситуацію, коли починається новий етап життя, і для того, щоб він був щасливим, необхідно залишити старі ідеї і застарілі плани за спиною.

Карта «Суд» обіцяє приємні зміни, однак Дівам для цього доведеться потрудитися. Рішучість і вміння приймати самостійні рішення окупляться з лишком, а також допоможуть обійти конкурентів за умови чесної роботи.

По карті «Імператор» Дів чекає успіх, і для цього важливо дотримуватися простих правил: не ставити себе вище інших, вміти включатися в роботу і не кидати розпочатого. При дотриманні цих умов вдасться залучити в життя благополучні зміни.

Терези

На початку тижня по карті «Імператриця» Терезів чекають приємні звістки. Карта вказує на благополучний час, коли мрії збуваються, якщо вірити, стосунки налагоджуються, а проблеми стають незначними.

По карті «Суд» Терезам варто уважно ставитися до того, що відбувається навколо, щоб вчасно зреагувати і відкрити двері, що ведуть до щасливого майбутнього. Порада карти – не поспішати і приймати зважені рішення, щоб потім не обтяжувати себе роботою над помилками.

В кінці тижня Терезам треба буде пройти випробування. Аркан «Диявол» вказує на неминучі проблеми в разі, якщо потурати примхам, поганим звичкам і йти на поводу сьогохвилинних бажань.

Скорпіон

Аркан «Дурень» закликає Скорпіонів не ігнорувати те, що відбувається: знаки долі допоможуть обійти стороною пастки і небезпеки. Увага до деталей забезпечить шлях до успіху, а розумна обережність убереже від фінансових проблем.

По карті «Пустельник» Скорпіонам варто взяти перерву, щоб відпочити, об’єктивно оцінити свої сили, відмовитися від застарілих планів. Порада карти – не квапити події і розраховувати тільки на себе.

По карті «Місяць» Скорпіонам важливо довіряти тільки перевіреним фактам, не спиратися на чутки і не потурати безпідставним страхам. Сумніви заведуть у глухий кут, а значить, настав час розібратися в ситуації, щоб усунути перешкоди на шляху до нових звершень.

Стрілець

Карта «Маг» обіцяє Стрільцям нові успіхи. Аркан закликає не відмовляється від сміливих ідей, займатися улюбленою справою і обов’язково включати в роботу творчу складову. Уміння адаптуватися під обставини і дивитися на проблеми під різними кутами вбережуть від промахів.

Карта «Імператриця» вказує на час, коли немає перешкод на шляху до щастя. Стрільцям важливо залишатися в гармонії з собою і не квапити події, і тоді удача обов’язково посміхнеться.

По карті «Повішений» Стрільці повинні бути готові до того, щоб відмовитися від певних справ на час і перемкнути увагу на інші заняття. Така тактика допоможе перезавантажити свідомість і пізніше завершити те, що було відкладено.

Козеріг

Карта «Колісниця» закликає Козерогів не відкладати втілення в життя сміливих ідей. За цією карткою можна зволікати: тиждень вдалий для сміливих і рішучих дій, і на кону стоїть щасливе майбутнє.

По карті «Верховна жриця» Козерогам важливо відмовитися від поспіху. Аркан закликає на час зупинитися, оцінити обстановку і лише після цього діяти. Не зайвим буде прислухатися до інтуїції.

Аркан «Імператриця» обіцяє Козерогам сприятливе завершення тижня. За цією карткою події йдуть своєю чергою, і успіх вже не за горами. Все, що необхідно – заспокоїтися і виконувати свою роботу.

Водолій

Карта «Сила» говорить про оптимізм і рішучу налаштованість. Водоліям по цій карті варто почати тиждень з активної роботи над собою, попрощатися з усім, що заважає досягненню нових успіхів і тягне вниз.

Аркан «Колісниця» вказує на можливість впоратися з будь-якими труднощами, якщо не зволікати. В середині тижня сил і можливостей буде достатньо, щоб попрощатися з проблемами і негараздами.

В кінці тижня по карті «Ієрофант» Водоліям важливо зосередитися і завершити поточні справи. Аркан закликає не відмовлятися від відповідальності і не ухилятися від роботи, щоб не втратити дорогоцінний час і нові можливості.

Риби

Аркан «Повішений» закликає Риб не поспішати. За цією карткою є можливість вирішити складні проблеми, якщо вдумливо вивчити справи і побачити неточності. Їх краще усувати на початку шляху, щоб не обтяжувати себе додатковими проблемами в майбутньому.

По карті «Смерть» Риб чекають серйозні зміни. Аркан вказує на новий життєвий етап, почати який варто позитивно і без жалю про минуле. За цією карткою проблем не виникне, якщо не сумніватися в собі.

В кінці тижня по карті «Вежа» Риб чекають серйозні випробування. Аркан вказує на руйнування уявної рівноваги і крах ілюзій. Риби більше не зможуть ховатися у вигаданому світі й ігнорувати те, що відбувається.

You cannot copy content of this page