Передбачення карт таро на серпень: як провести завершальний місяць літа на позитивній хвилі і досягти нових висот

Овен

Серпень почнеться з позитивної карти «Зірка», яка обіцяє Овнам вирішення труднощів і початок шляху, який приведе до успіху. Головна порада карти – не звертати з обраного напрямку і не йти на поводу у руйнівних емоцій.

По карті «Правосуддя» Овни повинні бути гранично зібраними і уважними: карта говорить про успішний результат подій і нагороди лише в тому випадку, якщо не намагатися досягти успіхів хитрістю.

Аркан «Пустельник» випадає на кінець серпня, закликаючи Овнів своєчасно заповнювати запас сил, а також не рватися в бій без чіткого плану дій. За цією карткою буде час для відпочинку, коли Овни зможуть відмовитися від застарілих ідей на користь подальшого розвитку.

Телець

Початок місяця буде для Тельців не найпростішим. Аркан «Диявол» вказує на необхідність досягти гармонії з самими собою, приборкати свою темну сторону, щоб потім не шкодувати про вчинені дії.

Аркан «Правосуддя» обіцяє Тельцям процвітання, але для цього важливо діяти чесно і не намагатися обдурити долю або оточення. За цією картою середина місяця буде важливим етапом, від якого буде залежати майбутнє.

Карта «Колісниця» говорить про насичене завершення серпня. За цією карткою Тельці можуть не сумніватися в своїх силах – умінь і знань вистачить для того, щоб зробити рішучий ривок і досягти мети.

Близнюки

Аркан «Ієрофант» закликає Близнюків почати шлях духовного розвитку, щоб залишатися в гармонії з собою і зовнішнім світом. За цією картою важливо займатися осмисленою працею, щоб отримати гідну нагороду.

«Помірність» в розкладі – карта, яка закликає Близнюків не поспішати. З цього Аркану позитивні зміни не змусять себе чекати. Спроба прискорити час призведе до того, що Близнюки можуть промчати мимо заповітних дверей.

Аркан «Колісниця» завершує серпень, і по цій карті Близнюки зможуть насолодитися перемогою, якщо докладуть зусиль. Пильність і обачність допоможуть пройти шлях до кінця і не оступитися в кроці від поставленої мети.

Рак

Аркан «Смерть» відкриває серпень, закликаючи Раків не боятися нового життєвого етапу. У перших числах місяця з життя піде те, що втратило сенс, поступаючись місцем новим позитивним подіям.

По карті «Маг» Раки зможуть почати новий захоплюючий проект, розвивати свої таланти і розширювати горизонти. Порада Аркана – не боятися відповідальності і слухати своє серце, щоб знайти шлях до благополучного життя.

В кінці місяця по карті «Імператор» Ракам важливо діяти раціонально, щоб досягти успіхів. За цією картою можна ставити себе вище оточення і намагатися обманом залучити в життя благополуччя.

Лев

Карта «Ієрофант» відкриває серпень, вказуючи на необхідність добре потрудитися, щоб отримати гідну нагороду. З цього Аркану важливо присвячувати час осмисленій праці, щоб встигнути все в строк.

Аркан «Маг» закликає Левів не боятися своїх бажань. За цією карткою на початку місяця вийде без зусиль відкрити двері в щасливе майбутнє, якщо діяти рішуче, але при цьому не забувати про необхідну обережність.

По карті «Імператриця» Левів очікує спокійна середина місяця, коли можна покластися на долю і слідувати до поставленої мети. Аркан вказує на зростання і розвиток, нові досягнення в справах і особистому житті.

Діва

На початку серпня по карті «Місяць» Дівам доведеться почати шлях до зцілення від страхів, які заважають щастю і розвитку. Боротьба з ними дозволить остаточно попрощатися з нерішучістю і сумнівами.

Карта «Сила» віщує активну середину місяця, коли Дівам не можна зволікати. З цього Аркану можна сміливо закладати фундамент для майбутніх перемог, довіряти собі і шукати способи розвитку талантів.

«Верховна жриця» в розкладі – карта, яка закликає Дів повірити в себе і навчитися довіряти своїй інтуїції. Передчуття допоможуть вчасно зробити рішучий ривок і досягти мети, а також попередять, якщо потрібно утриматися від активності.

Терези

Карта «Сонце» знаменує дуже добрий початок серпня, коли Терези зможуть однаково добре відпочити і відновити енергію, а також почати щось нове і цікаве. З цього Аркану немає причин для занепокоєння: шлях чистий, а життя наповнене радісними подіями.

«Закохані» в розкладі – карта вибору, який Терезам належить зробити самостійно. Аркан вказує на необхідність щось змінити в житті, щоб залучити нові можливості і відкрити горизонти.

По карті «Імператор» Терезів чекають нові успіхи в діловому середовищі. Керуватися необхідно своїми кращимирисами характеру, щоб заслужити гарну репетицію і претендувати на кращі умови праці.

Скорпіон

Аркан «Маг» говорить про можливість знайти новий шлях розвитку і без зусиль досягти всього, що було в планах. Скорпіонам варто покластися на себе, пройти свій шлях і подолати труднощі завдяки спритним рішенням.

По карті «Імператриця» події розвиватимуться повільно, але це не повинно лякати Скорпіонів. Все йде своєю чергою, і в середині місяця можна плисти за течією, не побоюючись, що в життя прийдуть неприємності.

Карта «Дурень» виступає попередженням: у кінці місяця Скорпіони повинні бути пильні. Увага до деталей допоможе не упустити вигідних пропозицій і не помилитися при виконанні складної роботи.

Стрілець

Аркан «Імператриця» відкриває серпень, кажучи про те, що Стрільці незабаром отримають винагороду за свою працю. За цією карткою квапити події не має сенсу – все станеться в покладений термін.

«Сонце» в розкладі – карта, яка вказує на позитивні зміни. З цього Аркану можна досягти запаморочливих висот, якщо вірити в свої сили і не боятися робити кроки назустріч своєму щастю.

По карті «Пустельник» Стрільці зможуть залишити турботи, влаштувати собі вихідний і відновити енергію. Порада карти – думати про майбутнє і без жалю змінювати плани, якщо ідеї застаріли, щоб впускати в життя нові зміни.

Козеріг

Аркан «Суд» відкриває серпень, закликаючи Козерогів бути пильними. За цією карткою не важко здобути перемогу, але для цього важливо користуватися кращими рисами і бути чесними перед собою і оточенням.

По карті «Пустельник» Козероги зможуть взяти паузу, щоб ще раз поміркувати про майбутнє, скласти план дій, щоб діяти усвідомлено і йти до мети найкоротшим шляхом. Порада карти – продовжувати духовний розвиток, який допоможе жити в гармонії зі світом.

По карті «Місяць» Козерогам належить боротьба зі страхами і сумнівами, які заважають жити щасливо. Аркан обіцяє позитивний розвиток подій, якщо не потурати тривожності і виховувати в собі самовпевненість.

Водолій

Аркан «Суд» закликає Водоліїв почати місяць з активної роботи над власним благополуччям. За цією карткою чесність і відповідальність допоможуть перемогти і без зусиль вирішити складні завдання.

Аркан «Маг» обіцяє Водоліям нові успіхи. Для того, щоб відкрити нові горизонти, буде потрібно не тільки завзятість, а й уміння мислити креативно. Нові способи вирішення поставлених завдань вельми полегшать роботу.

По карті «Імператриця» залишок серпня Водоліям варто провести в неспішному режимі. Карта обіцяє приємні зміни, і для цього не потрібно квапити події – все станеться вчасно, і життя заграє новими фарбами.

Риби

По карті «Колісниця» Рибам потрібно вміння бути відповідальними до кінця і контролювати події у що б то не стало. За цією карткою позитивні зміни увірвуться в життя, якщо активно працювати над благополучним майбутньому.

Аркан «Правосуддя» закликає Риб зважувати кожен крок, приймати рішення, покладаючись на доводи розуму, щоб не помилитися і не викликати на себе негараздів, які віднімуть дорогоцінний час і сили.

По карті «Місяць» Рибам важливо залишатися пильними, довіряти лише фактам і не спиратися на домисли або чутки. Увага до деталей, відповідальність і цілеспрямованість допоможуть виконати поставлені завдання без зусиль.