fbpx

Передбачення карт таро на травень: Для когось цей місяць буде неймовірно вдалим та гармонійним

Овен

Карта Місяця: Королева пентаклів

У травні вас чекають повороти долі: може з’явитися непередбачуваний прибуток або несподівана допомога від незнайомої впливової жінки. Вона стане для вас рятівницею і вкаже шлях з важкої ситуації. Гороскоп рекомендує вам не смітити грошима в цьому місяці.

Телець

Карта Місяця: Двійка мечів

Тельці в травні зможуть вміло уникати конфліктів і помилок. Ніхто не зможе вибити вас з колії або засмутити. Якщо ж спірної ситуації не уникнути, то ви обов’язково вийдете з неї переможцем.

Близнюки

Карта Місяця: Двійка жезлів

Цей місяць буде для Близнюків місяцем планування і обдумування планів. Дозволяється трохи помріяти. Близнюкам буде легко даватися креативна і розумова робота, але фізична праця буде для вас важкою.

Рак

Карта Місяця: П’ятірка мечів

Останній місяць весни буде складно перенести через часті конфлікти. Вам постійно доведеться відстоювати свої кордони. Колеги і знайомі будуть грубо втручатися у ваше особисте життя. Не дозволяйте іншим лізти вам в душу.

Лев

Карта Місяця: Перевернута четвірка мечів

Вам потрібно частіше бувати в гущі подій, цікавитися різними новинами. Ви ризикуєте втратити щось дуже важливе для вашої родини та кар’єри. Місяць вдалий для запуску нових проектів і робочих поїздок.

Діва

Карта Місяця: колесо фортуни

Назва карти говорить вам: Фортуна завжди буде на вашому боці. Будь-які складні ситуації, суперечки і ризики закінчаться перемогою для вас. Самотні Діви зможуть знайти свою любов в абсолютно несподіваному місці.

Терези

Карта Місяця: Перевернутий лицар пентаклів

У цьому місяці вам може перешкодити ваш суперник або заздрісник. Його капості можуть призвести до фінансових втрат. По можливості ні з ким не сваріться і повністю контролюйте свої доходи.

Скорпіон

Карта Місяця: Четвірка пентаклів

У цьому місяці вас чекає ситість і благополуччя. Можливо вам подарують дорогий і корисний подарунок. В цілому в травні не буде ніяких сюрпризів і втрат. У вас з’явиться більше вільного часу.

Стрілець

Карта Місяця: Перевернуте правосуддя

Стрільцям не варто розраховувати на хороше ставлення і добрі наміри оточуючих. У травні вас можуть несправедливо образити навіть якщо ви будете повністю праві. Також є ймовірність нападок з боку колег і рідних. Постарайтеся просто пережити цей місяць.

Козоріг

Карта Місяця: Помірність

Найкорисніші риси для вас в травні – дипломатичність і вміння домовлятися. Ви зможете вирішити будь-який конфлікт і дати близьким потрібні поради. Також Козероги зможуть заручитися підтримкою людей, з якими погано ладнали раніше.

Водолій

Карта Місяця: Перевернутий Диявол

Гороскоп радить Водоліям бути більш стриманими і не піддаватися емоціям. Ваші неконтрольовані почуття можуть викликати проблеми. Не піддавайтеся своїм слабкостям і шкідливим звичкам в травні.

Риби

Карта Місяця: Король кубків

Вам варто більше спілкуватися зі своїми рідними і особливо з батьками. Цілком ймовірно, вони підкажуть вам хорошу ідею або допоможуть у розв’язанні будь-якої проблеми. Покладіться на близьких і довіртеся їм – вони позбавлять вас від тривог. Особливо важливу роль в травні зіграє ваш батько.

 

Детальніше читайте на УНІАН: https://www.unian.ua/lite/astrology/prognoz-kart-taro-traven-2021-taro-prognoz-dlya-vsih-znakiv-zodiaku-11397544.html

You cannot copy content of this page