fbpx

Передбачення карт Таро на тиждень з 22 по 28 листопада: тиждень обіцяє динамічні зміни і випробування

Впоратися з планованими справами, відмовитися від справ, які заведуть в глухий кут і провести тиждень, успішно допоможуть поради старших арканів.

Овен

Карта «Мир» вказує Овнам на вирішення труднощів і отримання щастя. Згідно з цією картою, можна сміливо займатися вирішенням складних завдань, оформляти документи і знаходити спільну мову з оточуючими.

Згідно з картою «Суду», Овен зможе внутрішньо змінитися, знайти рішення складних питань і почати шлях до нової мети. Залучити удачу вдасться, якщо діяти чесно і не намагатися перехитрити долю.

Карта «Відлюдник» в сценарії вказує на необхідність залишити бізнес на деякий час і подбати про себе. Овни зможуть проводити час з користю: відновлювати сили, коригувати плани і вчасно помічати помилки, щоб швидко їх виправити.

Телець

Початок тижня буде динамічним, але Тельці не поспішають. Згідно з картою «Колесо Фортуни» події будуть розвиватися стрімко, але для того, щоб вони були на краще, Тельцям важливо зрозуміти суть того, що відбувається, і тільки потім діяти.

Карта «Закохані» описує ситуацію, коли потрібно прийняти серйозне рішення, яке змінює ваше життя. Згідно з цією картою, Тельцям важливо прислухатися до себе і не допускати сторонніх втручатися.

Згідно з картою «Маг», Тельцям потрібно використовувати свій потенціал і не боятися активності. Карта обіцяє позитивні зміни, якщо Телець навчиться висловлювати свою думку і шукати нові способи вирішення поставлених завдань.

Близнюки

Карта «Первосвященик» закликає Близнюків не поспішати, приймаючи відповідальні рішення. Увага до інтуїції і передчуття допоможе знайти правильний шлях до успіху і вберегти вас від настирливих помилок.

Карта Диявола вказує на період, коли особливо важливо залишатися в спокої. Близнюкам в середині тижня доведеться зіткнутися з подіями, які зажадають чесності, тому так важливо дотримуватися правил і не вдаватися до поганих рис характеру.

«Смерть» у сценарії – це карта змін. Вони будуть на краще, якщо Близнюки не будуть чинити опір тому, що відбувається, і можуть залишити старі цілі і плани в минулому. Відмовившись від усього застарілого, буде легше залучити щастя і успіх.

Рак

Раки на цьому тижні можуть сміливо покладатися на інтуїцію. Карта «Первосвященик» вказує на необхідність прислухатися до себе, приймаючи відповідальні рішення. Передчуття допоможуть обійти неприємності і залучити удачу.

По карті «Маг» Раків чекають нові успіхи. Аркан вказує на речі, які викличуть інтерес, і Раки зможуть повністю розкрити свій потенціал, роблячи те, що зачаровує і дає можливість розкрити нові грані своїх можливостей.

Аркан «Ієрофант» говорить про необхідність дотримуватися правил і норм, щоб не зіпсувати свою репутацію. По цій карті важливо розставити пріоритети, щоб вчасно завершити важливі справи і отримати гідну винагороду.

Лев

На карті “Смерть” Левів на цьому тижні чекає оновлення. Аркан вказує на необхідність закрити двері минулого, щоб отримати доступ до нових можливостей і знайти щастя. Левам важливо розуміти, що життя змінюється, і для того, щоб зміни були на краще, важливо відмовитися від усього, що втратило свою актуальність.

Аркан «Мир» говорить про гармонію, завдяки якій можна буде подолати внутрішні розбіжності і знайти шлях до щастя. Згідно з цією картою, Леви можуть не турбуватися про майбутнє – в ньому не буде місця для проблем.

На картці «Колісниця» Лев зможе здобути перемогу, якщо поспішатиме. Aркан вказує на сприятливий час для активної роботи і реалізації сміливих планів. Все піде в гору, якщо ви використовуєте раніше набуті знання, а також продовжите навчання і розвиток.

Діва

Аркан «Мир» обіцяє Дівам завершення труднощів і пошук щастя. Згідно з цим Арканом, стає легше знайти спільну мову з родичами і друзями, почати щось нове і захоплююче, а також знайти гармонію із зовнішнім світом.

Згідно з картою «Сила», Діви зможуть починати серйозні проекти і втілювати сміливі ідеї. Порада карти полягає в тому, щоб використовувати енергію і спрямовувати її в мирне русло, щоб досягти нових успіхів і не викликати неприємностей.

Карта «Імператриця» свідчить про сприятливі зміни, і Діви зможуть налагодити відносини з близькими, знайти справжню любов, а також впоратися з будь-якими труднощами, якщо не кинуться і прислухаються до своєї інтуїції.

Терези

По карті «Дурень» Терезам потрібно залишатися пильними, щоб не допустити помилок, що призводять до проблем. Аркан вказує на ситуацію, коли, здається, спокоєм Терези будуть залучені в серйозні події, і важливо приймати рішення мудро.

Аркан «Смерть» віщує зміни, які дадуть нові можливості для Терезів. Для того щоб вони були на краще, важливо залишити минуле позаду і не тягнути за собою те, що вже застаріло.

«Ієрофант» в сценарії – це карта, яка закликає Терезів використовувати накопичену мудрість, ділитися знаннями і отримувати нові, знаходячи мудрого наставника. На цій Аркані важливо приймати обдумані рішення, які приведуть до нових успіхів.

Скорпіон

Аркан «Диявол» попереджає Скорпіонів, що ситуація може вийти з-під контролю, якщо не знати про дії і не контролювати емоції. Духовні пориви будуть заважати і можуть привести в глухий кут, тому потрібно діяти, грунтуючись на аргументах розуму.

Згідно з картою “Правосуддя”, Скорпіони отримають результат зусиль, зроблених раніше. Аркан вказує на винагороду щодо того, який шлях був обраний і чи були дії чесними.

Карта «Сила» вказує Скорпіонам на необхідність прийти до гармонії між почуттями і розумом, щоб впоратися з важливими завданнями і не викликати неприємностей. По цій карті буде легше впоратися з труднощами, якщо діяти чітко і не боятися труднощів.

Стрілець

Аркана «Маг» закликає Стрільця звернути увагу на свої здібності і розвивати їх, щоб домогтися успіху в бізнесі. Згідно з цією картою, важливо вірити в себе і не боятися долати труднощі, і тоді успіх не змусить вас чекати.

Згідно з картою «Повішений», Стрільцям доведеться звертати увагу на ті випадки, які не просуваються, щоб знайти причину того, що відбувається, і усунути її. Діяти необхідно без видовищ і уважно вивчити деталі.

Карта «Смерть» вказує на неможливість впливати на події – життя Стрільця неминуче зміниться, і все, що повинно залишитися в минулому, залишить його. Залишивши старі справи і плани, буде легше розширити горизонти і домогтися успіху в справах майбутнього.

Козеріг

Карта «Диявол» вказує на необхідність протистояти злу і несправедливості. Карта попереджає лоб випробування, які потрібно пройти з честю, щоб отримати заслужену винагороду.

Карта “Колесо Фортуни” вказує на ситуацію, в якій Козероги вже були, але на цей раз доведеться докласти зусиль, щоб покласти цьому край. Карта каже, що без завершення справи неможливо рухатися далі.

Карта «Помірність» спонукає Козерогів покладатися на свою долю і не поспішати. Події будуть розвиватися повільніше, ніж зазвичай, але завдяки цьому можна буде виключити помилки і побачити деталі, які мають важливе значення для завершення роботи.

Водолій

«Вежа» в сценарії для Водолія – це карта, яка закликає до стійкої зустрічі майбутніх змін. Аркан вказує на руйнування попередніх понять, і Водоліям доведеться змінити свій світогляд, щоб отримати можливість рухатися і розвиватися далі.

За картою «Колісниця» Водоліям не варто вагатися – доля дає унікальну можливість впоратися зі складною справою або реалізувати сміливі плани. Сил і навичок достатньо, важливо тільки не боятися змін.

Карта «Сила» говорить про можливість подолати сумніви і страхи, а також вийти зі скрутного становища завдяки активній і чесній роботі. Відповідно до цього Аркану, мужність і чесність будуть винагороджені, і Водолій прийде до успіху.

Риби

«Дурень» у сценарії для Риб – це картка, що закликає до відповідальності. Відповідно до неї, Рибам слід уважно стежити за ходом подій, щоб увійти в гру в потрібний час і отримати гідну винагороду.

Аркан «Ієрофант» говорить про мудрість і духовний ріст. Згідно з цією картою, Риби зможуть стати наставниками або знайти для себе мудрих покровителів, які допоможуть вирішити складні справи і залишаться з чистою репутацією.

Аркана «Диявол» говорить про випробування волі, які Рибам доведеться пройти, щоб подолати темну сторону персонажа. Їм знадобиться мужність, здатність приймати мудрі рішення і відмова від усього, що приносить руйнування.

You cannot copy content of this page