fbpx

Передбачення карт Таро на тиждень з 29 листопада по 5 грудня: у когось з початком зими розпочнеться і нове життя

Завершити осінь та розпочати перший місяць зими без проблем та перешкод на шляху допоможуть підказки карт Таро.

Овен

Карта «Смерть» випадає наприкінці листопада, вказуючи Овнам необхідність щось змінити у житті. Стара пора залишити в минулому, щоб почати зиму з нових планів та ідей, які допоможуть отримати благополуччя.

Аркан “Вежа” вторить першій карті розкладу, закликаючи Овнів переглянути плани на життя і не боятися перешкод. Вони допоможуть попрощатися з ілюзіями, що заважають бачити нові перспективи.

Завершує тиждень Аркан “Імператор”. За цією картою Овни зможуть взяти долю у свої руки та впоратися з будь-якими справами. Головними супутниками успіху стануть мудрість, неупереджена думка та вміння приймати виважені рішення.

Телець

Цей тиждень починається з карти «Сила», за якою Тельцям не можна сумніватися в собі, потурати сумнівам та необґрунтованим страхам.

По карті «Диявол» Тельцям важливо відмовитися від усього, що несе руйнування: шкідливі звички та прихильності не приведуть ні до чого доброго. Випробування волі потрібно пройти з гордо піднятою головою.

На початку грудня по карті «Закохані» на Тельців чекають зміни в особистому житті. Вірні рішення допоможуть здобути щастя та взаєморозуміння, а самотнім серцям — зустріти своє кохання.

Близнюки

Перехід від осені до зими буде не найпростішим для Близнюків. Аркан «Дурень» вказує на ризик помилитися або оступитися, якщо не надавати значення важливим деталям. Близнюкам потрібно бути уважнішими, щоб залучити удачу.

Аркан “Закохані” в розкладі – карта, що попереджає про новий життєвий етап. Перехід на нього буде непростим, адже Близнюкам потрібно буде ухвалити відповідальне рішення, змінити яке не вийде.

За картою «Смерть» Близнюки зможуть остаточно попрощатися з минулим. Карта говорить про оновлення, яке необхідне для подальшого розвитку і яке неможливе без сепарації від старих принципів та ілюзій.

Рак

Карта «Самітник» відкриває тиждень, закликаючи Раків у всьому прислухатися до себе. По ній важливо приймати мудрі рішення без поспіху та уважно стежити за подіями, щоб не оступитися та вийти на новий рівень.

Аркан «Дурень» вказує на можливість розширити межі, якщо не упускати важливих знаків. Вони будуть усюди, і Ракам допоможе інтуїція. Завдяки передчуттям вдасться відчинити двері у щасливе майбутнє.

Карта «Смерть» символізує перехід на новий етап, коли Ракам доведеться залишити минуле за спиною та оновити енергетику. Зміни будуть позитивними, якщо не чинити опір тому, що відбувається.

Лев

Левам на цьому тижні треба бути відповідальними та неупередженими. Перша карта «Суд» вказує на можливість завершити складну справу, здобути впевненість у своїх силах та чесним шляхом відстояти своє ім’я.

На карті «Правосуддя» настає час пожинати плоди. Аркан обіцяє успіх і процвітання тим, хто приймав вірні рішення, а також неприємності для тих, хто намагався обдурити долю та схитрувати.

По карті «Вежа» Леви будуть на порозі нового життя, коли колишні традиції стають неактуальними. Настає час попрощатися з ілюзіями і подивитися правді у вічі, щоб керувати подіями та власною долею.

Діва

Карта «Імператор» відкриває тиждень, закликаючи Дів бути мудрими і не поспішати з ухваленням складних рішень. Аркан вказує на благополучний розвиток подій, якщо чинити чесно і не зменшувати темпи в роботі.

По карті «Повішений» Діви одержують застереження: деякі справи можуть зупинитися, і потрібно дозволити їм це зробити. Така тактика збереже дорогоцінний час та допоможе не зупинятися на шляху до особистого розвитку та зростання.

По карті «Вежа» Діви стоятимуть на порозі змін, і від їхніх дій залежатиме подальший розвиток подій. Карта закликає відмовитися від ілюзій, щоб не прогаяти нових можливостей.

Терези

Аркан «Суд» закликає Терезів не втрачати пильності протягом усього тижня. По цій карті вдасться впоратися з труднощами і поставити крапку у складних справах, якщо приймати рішення, узгоджуючи їх із доказами розуму.

По карті «Дурань» не можна забувати про відповідальність. При безтурботності Терези стоять на порозі нових відкриттів, до яких потрібно бути готовими, щоб уникнути потрясіння. Зміни будуть на краще, якщо дивитися на те, що відбувається, оптимістично.

Аркан «Повішений» говорить про тимчасову паузу, яка необхідна для переосмислення подій і того, що сталося. Терези зможуть знайти відповіді на складні питання, якщо шукатимуть обхідні шляхи і не зациклюватимуться на старих методах.

Скорпіон

Карта «Маг» обіцяє Скорпіонам приємні перспективи. По цій карті не можна відмовлятися від своїх талантів і закопувати їх у землю, щоб не втратити дивовижні пригоди і нові вершини успіху.

«Ієрофант» у розкладі – карта, яка закликає Скорпіонів розставити пріоритети, перш ніж рватися у бій. Така тактика допоможе сконцентруватися на важливих справах і легко завершити важливі справи вчасно.

«Сонце» в розкладі – карта заслуженого відпочинку та винагороди. Скорпіони зможуть взяти вихідний, щоб повною мірою насолодитися спокоєм та тишею, відновити сили та спланувати справи на майбутнє.

Стрілець

Аркан «Колесо удачі» говорить про те, що події розвиватимуться стрімко, і Стрільцям доведеться пройти непросте випробування. Втручатися в перебіг подій можна буде лише в тому випадку, якщо стали зрозумілі причини того, що відбувається.

Карта “Зірка” говорить про те, що Стрільці на вірному шляху, і досягти нових вершин успіху буде нескладно, якщо не повертати зі шляху і не поспішати. Впевненість і спокій допоможуть упоратися з будь-якими справами.

Аркан “Мир” говорить про завершення труднощів. Стрільці будуть у рівновазі з собою та навколишнім світом, що дозволить легко розв’язати розбіжності та обійти гострі кути проблем.

Козеріг

Аркан «Колесо удачі» попереджає Козерогів про те, що на початку тижня події розвиватимуться поза планами. Така ситуація може спантеличити, але переживати не доведеться: згодом усе стане на свої місця, і Козероги зможуть взяти долю у свої руки.

Судячи з карти «Ієрофант», Козерогам доведеться переглянути свої плани. Це потрібно для того, щоб виконати першочергові завдання до завершення року і не відволікатися на ті справи, які забирають час та сили, але не ведуть до нових успіхів.

“Маг” у розкладі – карта, що закликає Козерогів до неординарних рішень. Консерватизм не допоможе розширити горизонти та вийти за рамки, які стали тісні. Козерогам слід використовувати свої таланти та знання, щоб досягти успіхів.

Водолій

Карта «Смерть» відкриває тиждень, і Водоліям не варто її лякатися. Аркан вказує на новий етап життя, який принесе позитивні зміни. Важливо лише наважитися зробити крок у майбутнє, не забувши зачинити за собою двері минулого.

На карті «Маг» Водоліїв чекають нові відкриття. Аркан говорить про успіхи, досягти яких вийде завдяки винахідливості та любові до навчання. Творчий підхід також допоможе залучити процвітання.

За картою «Зірка» Водолії можуть не сумніватися у тому, що обрали правильний напрямок. Знаки долі та розвинена інтуїція допоможуть приймати вірні рішення та вчасно обминати сумнівні ситуації.

Риби

Карта «Закохані» закликає Риб зробити правильний вибір. Не каятися в прийнятому рішенні вийде, якщо діяти без поспіху і не дозволяти нікому втручатися у свої плани.

Аркан «Зірка» говорить про правильне рішення та вільний шлях. Риби зможуть подолати труднощі, якщо віритимуть у свої сили і не звертати з обраного напряму. Впевненість та обдумані рішення призведуть до перемоги.

Карта “Мир” говорить про те, що тиждень завершиться успіхом. По цій карті Риби знайдуть те, чого прагнули, зможуть вирішити розбіжності і мирним шляхом заслужити відмінну репутацію.

You cannot copy content of this page