Передбачення на 29 липня: що порадять карти Таро

Овен

Карта дня “Четвірка жезлів”. Вам потрібно поставити все на паузу. Здивуйте коханих романтичним вечором. На роботі візьміть маленьку відпустку, хоча б на один день.

Тельці

Карта дня “Місяць”. Все приховане стане явним. У особистому житті навчіться довіряти своєму партнеру. У професійній сфері придивіться до людей, що вас оточують, можливо не всі щирі з вами.

Близнюки

Карта дня “Зірка”. На вас чекають зміни на краще. Разом з коханими йдіть до своєї мрії, у вас все вийде. На роботі будьте наполегливими, и наступна кар’єрна сходинка буде ваша.

Рак

Карта дня “Трійка жезлів”. Будьте обачнішими. В особистому можуть з’ясуватися не приємні моменти. На роботі теж можуть чекати неприємності.

Лев

Карта дня “Королева кубків”. Відкрийте серце. У коханні прислухайтеся до внутрішнього голосу. У робочих питаннях довіртеся своїй інтуїції.

Діва

Карта дня “Повішений”. Перегляньте своє відношення до ситуації. У особистих стосунках не робіть з мухи слона. На роботі чекають деякі зміни.

Терези

Карта дня “Страшний суд”. Знайте, все що не трапляється, трапляється не просто так. У сердечних справах варто звернути увагу на свої «грішки». На професійному рівні оминайте провокації стороною.

Скорпіон

Карта дня “Шістка кубків”. Саме час згадати уроки з минулого. Що корисного ви винесли з минулих стосунків? Як минуле впливає на нинішню роботу?

Стрільці
Карта дня “Сімка мечів”. Будь обережними, на вас чекають неприємності. Особисте життя може кардинально змінитися. Проявіть уважність на роботі.

Козеріг

Карта дня “Десятка мечів”. Складний день. На сердечному фронті будьте добродушними, не ображайте одне одного. У професійній сфері будьте обачливі та заощадливі.

Водолій

Карта дня “Трійка пентаклів”. Навчання світло. Сходіть разом з коханими на якісь пізнавальні лекції, курси чи майстер класи. На роботі теж не пасіть задніх, розвивайтеся.

Риби

Карта дня “Трійка кубків”. Це ваш день, насолодіться ним сповна. Проведіть його з коханими на одинці. На роботі влаштуйте чаювання, повід не обов’язковий.