Передбачення на березень від відомого астролога: цим трьом знакам потрібно бути напоготові до всього

Діва

Вам доведеться спілкуватися з людьми, з якими Ви абсолютно сумісні, але це не привід погоджуватися з усім, що вони говорять, навіть якщо таким чином Ви ризикуєте зруйнувати ідилію, що склалася у ваших стосунках.

Оскільки всі перебувають у чудовому настрої, то й будь-який конфлікт згасне так само швидко, як і розгориться. Насправді у суперечці народжується істина, тому Вам навіть варто спровокувати кілька словесних перепалок, щоб вправлятися у швидкості думок та гостроти розуму. Бути в колі друзів, які завжди у всьому згодні один з одним, звичайно, добре, але часом це нестерпно нудно.

Стрілець

Ваші аналітичні здібності сильні, як ніколи, і ідеально підходять для усіляких досліджень.. Однак коли справа доходить до особистого життя, Ваші навички виявляються просто безсилими. В амурних справах логіка не застосовна, тому Вам варто розраховувати лише на свою інтуїцію та голос серця.

Як Ви знаєте, чужа душа — темрява, а тому не варто підходити до питань відносин із позицією здорового глузду. Якщо Ви хочете зрозуміти, що ж відчуваєте до конкретної людини, не варто забивати собі голову роздумами щодо цього. Не намагайтеся думати, намагайтеся відчувати.

Риби

Грань між реальністю та фантазією буде занадто розмита, і в якийсь момент дивовижні збіги та дежавю змусять Вас повірити у те, що доля підштовхує Вас до чогось. Мабуть, так воно й є. Ви відчуватимете, що під зав’язку заряджені позитивною енергією, яка дозволить Вам проявити чудеса продуктивності, про що не йшлося. Будь-який проект буде Вам під силу, а Ваша креативність здивує багатьох.