Передбачення Ванги на 2022 рік і події, які вже відбулися

Історики та біографи знаменитої цілительки називають ряд достовірних пророцтв:

Празька весна. На початку 1968 року Ванга говорила про “темні хмари” над Прагою. Минуло близько півроку перш, ніж війська Варшавського договору увійшли в місто.

Затоплення підводного човна “Курськ”. Провісниця сказала: “Курськ поглине вода”, але тоді ніхто не зрозумів, як ціле місто може піти під воду. Коли це сталося з підводним човном, питань вже не було.

Перебудова і розпад СРСР. У 1980-му році Вангелія пророкувала смерть останнього лідера держави, дестабілізацію і загибель режиму. Через 5 років, її пророцтво збулося.

Падіння веж-близнюків. Події 11 вересня цілителька назвала так: “Брати падуть під ударами залізних птахів” і, судячи з того, що сталося в 2001-му році, вона не помилилася.

Крім вищевказаних прогнозів, Ванга говорила про цифровізацію, наприклад: “Гроші зникнуть, і замість них будуть цифри”. Ясновидиця сама не розуміла, як це, але в 21-му столітті ми можемо це уявити.

Чи були прогнози закінчення війни в Україні

Ванга ніколи не називала точних дат, до того ж, трактування слів ясновидиці змінюється в залежності від подій. На жаль, передача її слів нагадує “зіпсований телефон”, незважаючи на безліч передбачень, що збулися.

За однією з версій, Вангелія передрікла, що на Україну чекають важкі часи, але все зміниться, коли до влади прийде жінка. Саме вона перетворить нашу країну на процвітаючу державу. За іншою версією, вона бачила, що війна триватиме сім років, після чого світом правитимуть слов’яни.